Cestování

Na kávu s hadem? Zase něco, co mají jen v Japonsku!

Již jsme to psali a pravděpodobně to napíšeme ještě mnohokrát. Japonsko je jeden velký bizár – bez urážky. Což je ostatně důvod, proč ho tak milujeme. Ačkoliv se dá o každé zemi říct, že je v něčem jedinečná, země vycházejícího slunce je unikátní snad ve všech směrech. Ostatně řekněte sami – znáte snad jiné místo, kde si můžete zajít na kávu s hadem?

Jakmile se s japonském seznámíte trochu důvěrněji, dojdete k závěru, že vás vlastně vůbec nic nepřekvapí. A už vůbec ne to, že si můžete objednat kafe v restauraci, kde mají 35 nejedovatých hadů 20 různých druhů. Zdaleka ne každý si může svůj oblíbený nápoj vychutnat v jejich přítomnost, ale přesto to vypadá, že se restaurace těší velkému zájmu. Především ze strany náctiletých, pro které je něco takového naprosto senzační.

Japonská hadí restaurace je otevřena 6 dní v týdnu a zákazníci si mohou vychutnávat jídlo a pochoutky při pohledu na šupinaté živočichy jen za 1000 yenů (cca 8 USD). A pozor – když si připlatíte, můžete si zvířátko pohladit.

A proč majitel této netradiční restaurace přistoupil právě na takový koncept? Důvod je prostý, je milovníkem přírody a chtěl návštěvníkům ukázat, že i v hadech je leccos dobrého. V každém případě jde o jedinečný obchodní model, který se mu zatím vyplácí. 

Další články

Nejlepší lyžařská střediska ve Spojených státech

Chystáte se na výlet? Nezapomeňte si připravit tyto věci

Dovolená se zimními sporty ve Švýcarsku – zažijte alpské lyžování v Mürrenu

Santorini nebo Kréta: Co je lepší volba pro vaši dovolenou?

Největší zimní zázrak v lyžařské oblasti Jungfrau

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *