Cestování

Na kávu s hadem? Zase něco, co mají jen v Japonsku!

Již jsme to psali a pravděpodobně to napíšeme ještě mnohokrát. Japonsko je jeden velký bizár – bez urážky. Což je ostatně důvod, proč ho tak milujeme. Ačkoliv se dá o každé zemi říct, že je v něčem jedinečná, země vycházejícího slunce je unikátní snad ve všech směrech. Ostatně řekněte sami – znáte snad jiné místo, kde si můžete zajít na kávu s hadem?

Jakmile se s japonském seznámíte trochu důvěrněji, dojdete k závěru, že vás vlastně vůbec nic nepřekvapí. A už vůbec ne to, že si můžete objednat kafe v restauraci, kde mají 35 nejedovatých hadů 20 různých druhů. Zdaleka ne každý si může svůj oblíbený nápoj vychutnat v jejich přítomnost, ale přesto to vypadá, že se restaurace těší velkému zájmu. Především ze strany náctiletých, pro které je něco takového naprosto senzační.

Japonská hadí restaurace je otevřena 6 dní v týdnu a zákazníci si mohou vychutnávat jídlo a pochoutky při pohledu na šupinaté živočichy jen za 1000 yenů (cca 8 USD). A pozor – když si připlatíte, můžete si zvířátko pohladit.

A proč majitel této netradiční restaurace přistoupil právě na takový koncept? Důvod je prostý, je milovníkem přírody a chtěl návštěvníkům ukázat, že i v hadech je leccos dobrého. V každém případě jde o jedinečný obchodní model, který se mu zatím vyplácí. 

Další články

Jak v létě cestovat se psem

Plánujete s miminkem dovolenou u moře?

12 nejlepších míst, která musíte navštívit na Tchaj-wanu

Poznejte krásy exotické Srí Lanky

6 zajímavých věcí, které byste měli dělat při návštěvě Mexika

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *