Na Smíchově roste unikátní Vila Hřebenka s 10 byty

Adam Valový
20. dubna 2019
3 minuty čtení

Bydlení je v našem hlavním městě stále nedostatek, ačkoliv se developeři snaží a přichází se stále novými a novými projekty. Byty v unikátních rezidencích také velmi rychle mizí. Každý chce bydlet v hezké lokalitě a moderním domově. Vidíte to stejně? Pak by vás mohla zaujmout Vila Hřebenka.

Vila Hřebenka je dalším projektem, který nabídne nové byty na Smíchově. Aktuálně jsou stavební práce v plném proudu, nicméně první nájemníci budou moct bydlet již v létě. Některé byty jsou už rezervované a jiné prodané. Stále však zbývá šance, že i vy zde najdete své bydlení snů.

10 bytů od 2+kk do 5+kk

Celá Vila Hřebenka nabídne pouze 10 bytů, nemusíte mít tedy strach, že byste se nastěhovali do nějakého obrovského paneláku. Bude mít pět pater, na každém dva či tři byty. Ke všem je k dispozici balkon či terasa, sklepní prostor a garážové stání. K některým jsou rovnou dvě garáže. Unikátním nápadem je také jedna velká společenská místnost pro všechny obyvatele.

Na Smíchově je krásně

nové byty na Praze 5 je velký zájem, a právě proto si ji developeři zvolili jako lokalitu pro projekt Vila Hřebenka. Vila je situována na ulici Podbělohorská u parku Klamovka, v pěší vzdálenosti se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště, restaurace, bary, obchody. Poblíž jsou i pošta, lékárna, bankomat. Blízko to máte do OC Nový Smíchov.

Spojení do centra je také rychlé. Dvě minuty chůze je vzdálená tramvajová a autobusová zastávka, kudy jezdí i noční dopravní linky. Frekventovanou Plzeňskou ulicí se rychle dostanete na městský okruh a dálnici D5. Autem budete v centru za 10 minut. A příroda? Blízko je Petřín se svou známou rozhlednou a za zmínku stojí i okolí bývalého strahovského stadionu s několika hřišti, inline dráhou.

Zdá se vám bydlení ve Vile Hřebenka jako bydlení snů? Nejste jediní. Tak pospěšte, dokud jsou byty ještě volné.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky