Krása a móda

Nakoupit pracovní oblečení ve velkoobchodě se vyplatí

V každém oboru platí, že čím více zboží nakoupíte, tím výhodnější cenu dostanete. Oblečení a oděvy pochopitelně nejsou výjimkou. Běžnému člověku se nejspíš nehodí kupovat 100 triček, neunosil by ani 50 kalhot, ale pokud jde o firmu, ta by o nákupu ve velkém rozhodně měla uvažovat.

Dokonalým příkladem je pracovní oblečení – velkoobchod dokáže významně snížit náklady, pokud si objednáte oděvy ve větším množství. Nejlepší ceny přitom dostanete v takových obchodech, které se prezentují vyloženě jako velkoobchody. Příkladem je firma Xfer sídlící v Brně.

Velký výběr nejen pracovního oblečení

Xfer sice sídlí v Brně, nicméně zákazníky má z celé republiky. Všechno je možné domluvit po telefonu či e-mailem, vzorky vám zašlou poštou. Jestli ale můžete, určitě se stavte na brněnskou prodejnu nacházející se nedaleko hlavního nádraží. Materiály i střihy si prohlédnete na vlastní oči a přesvědčíte se o kvalitě.

Firma Xfer neprodává pouze pracovní oblečení, ale také sportovní oděvy či oblečení pro volný čas. Nakoupit zde můžete také trička nebo polokošile pro zaměstnance.

Nechte si ho opatřit nášivkou

Firemní oblečení je možné opatřit rovněž nášivkou či potiskem. Grafický návrh si buď dodáte sami, nebo vám ho dle vašeho popisu a přání sami zpracují. Ceny výšivek a potisků se liší dle počtu kusů, materiálu, barevnosti, složitosti, velikosti apod. U velkých zakázek jsou nicméně velmi příznivé.

Velkoodběratelé si mohou nechat zpracovat oblečení na míru

Zákazníkům, již odebírají zboží ve velkém, nabízí Xfer také možnost výroby oblečení přesně na míru. Nejde totiž pouze o prodejce, ale rovněž o výrobce oděvů. Díky tomu je firma schopná realizovat jakékoliv vaše požadavky. Stavte se, domluvte se, nechte si zpracovat prototyp a sami uvidíte. Brno pracovní oblečení velkoobchod vám po všech stránkách vyjde vstříc. A za velmi slušnou cenu. Mimochodem, ceny uvidíte až po přihlášení.

Další články

Dopřejte své pleti extra péči

Vše, co potřebujete vědět o brýlích

Úžasné návrhy kabelek ve stylu Star Wars

Odstranění pih je možné i bez jizev, ale ne vždy: 3 metody eliminace kožních útvarů

Reklamní trička s vlastním potiskem sluší a dokáží upoutat pozornost

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *