Naturvita myslí i na vegany, vyrábí veganské doplňky stravy

Adam Valový
18. června 2020
2 minuty čtení

Četné výzkumy ukazují, že lidé na rostlinné stravě mají nižší riziko mnoha onemocnění, jejich organismus rychleji regeneruje a celkově se cítí lépe. Přechodem na rostlinnou stravu by také planeta dokázala nasytit mnohem větší množství lidé, protože bychom nemuseli plýtvat spoustou půdy na krmi pro zvířata. Veganství rozhodně není žádný trend 21. století, ale udržitelný způsob stravování a výrobci na to začínají slyšet.

Jedním z výrobců, který veganství podporuje, je i Naturvita, tradiční český výrobce doplňků stravy. Mezi své výrobky zařadil i řadu pro vegany. Možná se budete divit, ale ne všechny doplňky stravy jsou totiž veganské.

Omega 3 Vegan přímo pro vegany

Hezkým příkladem doplňku stravy, který obvykle není vhodný pro vegany, je omega 3. Právě ten Naturvita vyrábí ve veganské podobě. Jejich Omega 3 Vegan obsahuje olej z mořské řasy s vysokým obsahem DHA.

Omega 3 mastné kyseliny je samozřejmě možné přijímat i z běžné stravy. Nachází se například ve lněných, chia a slunečnicových semínkách. Vegani mají obvykle pestřejší stravu než „masožravci“, ale i tak jim může něco chybět a doplňky stravy v podobě tablet jsou v takovém případě vhodným řešením.

Vyberte si z bohaté veganské nabídky

Některé výrobky společnosti Naturvita jsou veganské už samy o sobě. Jodikal, Hořčík + B6, Biosil či Betavid pro lepší oči. Veganský je i jejich vitamín B12, který je na rostlinné stravě důležité doplňovat, protože z potravy ho nijak nezískáte.

A kde výrobky společnosti Naturvita koupit? Vlastní e-shop nemá, ale prodává přes internetový obchod Gigalekarna.cz. Na tomto webu si koupíte zmiňovaný Omega 3 Vegan 90 kapslí i jiné doplňky stravy. Na webu výrobce si můžete ověřit, zda patří do veganské skupiny, a pak si ho najdete na Gigalekarna.cz. Aktuálně tam mají zajímavou akci, kdy k nákupu Omega 3 Vegan dostanete zdarma ještě jeden další produkt od Naturvity jako dárek, tak neváhejte!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky