Nejlepší dárek pro muže? Držák piva do sprchy!

Lenka Němcová
10. dubna 2018
2 minuty čtení

Při pohledu na některé zlepšováky si člověk řekne – proč jsem tohle nevymyslel už dávno? Anebo taky – tohle si opravdu někdo koupí? Pravdou je, že určité věci budí rozporuplné pocity. Jako třeba tento držák na plechovku. Na první pohled se jeví jako geniální pomocník pro každého, kdo si nedokáže představit sprchování bez vychlazeného piva. Ale opravdu je nezbytné konzumovat alkohol i při této činnosti?

V každém případě jde o velmi kreativní příslušenství. Pokud si ve sprše rádi zazpíváte a u toho popíjíte vychlazené pivko, neváhejte. Díky držáku budete mít jistotu, že se vám do nápoje nedostane mýdlo či šampon. Je to věc, bez které se obejdete, ale na druhou stranu nám něco říká, že není od věci si ji pořídit.

Speciální držák se navíc jeví jako ideální dárek pro milovníky piva. Máte-li ve svém okolí někoho takového, udělejte mu radost. Třeba to může být vhodný dárek pro tatínka. Aplikace na kachličky je rychlá a snadná. Sejmete ochrannou fólii a nalepíte ho na suchy a čistý povrch. Pak už se jen ujistíte, že nevznikly vzduchové bubliny a necháte 24 hodin zaschnout.

A kde ho mají? My jsme držák objevili na Amazonu. Najdete ho pod názvem „Sudski – Bath & Shower Beer Holder – By 30 Watt“

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  2. října 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky