Stylové gadgety

Nejlepší dárek pro muže? Držák piva do sprchy!

Při pohledu na některé zlepšováky si člověk řekne – proč jsem tohle nevymyslel už dávno? Anebo taky – tohle si opravdu někdo koupí? Pravdou je, že určité věci budí rozporuplné pocity. Jako třeba tento držák na plechovku. Na první pohled se jeví jako geniální pomocník pro každého, kdo si nedokáže představit sprchování bez vychlazeného piva. Ale opravdu je nezbytné konzumovat alkohol i při této činnosti?

V každém případě jde o velmi kreativní příslušenství. Pokud si ve sprše rádi zazpíváte a u toho popíjíte vychlazené pivko, neváhejte. Díky držáku budete mít jistotu, že se vám do nápoje nedostane mýdlo či šampon. Je to věc, bez které se obejdete, ale na druhou stranu nám něco říká, že není od věci si ji pořídit.

Speciální držák se navíc jeví jako ideální dárek pro milovníky piva. Máte-li ve svém okolí někoho takového, udělejte mu radost. Aplikace na kachličky je rychlá a snadná. Sejmete ochrannou fólii a nalepíte ho na suchy a čistý povrch. Pak už se jen ujistíte, že nevznikly vzduchové bubliny a necháte 24 hodin zaschnout.

A kde ho mají? My jsme držák objevili na Amazonu. Najdete ho pod názvem „Sudski – Bath & Shower Beer Holder – By 30 Watt“

 

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Jo z takového dárku by byl přítel nadšený. On by potřeboval mít držáky na pivo všude 😀 Letos jsem si k Vánocům nadělili nový sprchový kout, tak třeba k narozeninám nebo příštím Vánocům mu nějaký držák na pivo koupím. Jsem ráda, že jsme před samotnou koupí sprchového koutu narazili na tento článek http://www.dumazahrada.cz/bydleni/koupelny/26062-sprchove-dvere/ , protože jsme alespoň věděli, jak ho máme vybrat.