Nejrozkošnější perníčky, které budete chtít o Vánocích taky!

Adam Valový
30. dubna 2018
2 minuty čtení

Jsou tak krásné, až se nám na ně sbíhají sliny! Ale ne, to nejde, jsou až příliš krásné na to, abychom je spořádali. I když… Je to zkrátka dilema, ale nakonec ho jistě vyřešíme. Jak to máte s perníčky vy?

Malované perníčky vypadají senzačně, i když někdo možná namítne, že jsou příliš sladké. A cukr je špatný, o tom žádná. Jenomže tomu, co z trouby vytahuje pekařská designérka z Los Angees Holly Fox, prostě nelze odolat. Těžko říct, jestli se ji hodí zařadit mezi skvělé pekaře, nebo talentované designéry.

Holly dokáže s perníčky hotové zázraky. Tvoří malované mořské koníky, létající balóny, ovoce i spodní prádlo. Všechny jsou krásně barevné a vypadají jako z plastu (ovšem ani to jim neubírá na chuti!). A teď to nejlepší – můžete si je objednat na jejím e-shopu přes etsy.com. Do vyhledávání zadejte Holly Fox Design, určitě ji najdete. Jen netušíme, zda vám je přes velkou louži pošle až sem do Česka. To musíte zjistit sami.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky