Auto/moto

Nenechte autovrak zahálet před domem: Jak za něj získat hotovost?

Jaký to žalostný pohled. Vozidlo, které vás ještě nedávno hrdě vozilo do práce a o víkendech na rodinné výlety, vám teď v nepojízdném stavu chřadne přímo pod okny. Přitom by si zasloužilo důstojný obřad na autovrakovišti. Pochopitelně se vám „do toho“ nechce, protože se obáváte zdlouhavé a komplikované administrativy. Navíc vás beztak ekologická likvidace vozidla vyjde na nemalou částku… Sundejte černé brýle, nic z toho nebude tak hrozné, jak se na první pohled jeví. Stačí se obrátit na profesionály ze zahotove.cz. O váš autovrak se náležitě postarají a adekvátně vám za něj zaplatí.

Co může být předmětem výkupu?

V zásadě je jedno, jestli se potřebujete zbavit osobáku, veterána, firemní dodávky nebo třeba stavebního stroje. Výkup se týká všech motorových vozidel a strojů bez ohledu na to, zda mají platnou, nebo propadlou STK. Problém nepředstavuje ani větší počet vozidel či strojů.

Služba funguje celorepublikově a pro výkup aut v Liberci platí stejná pravidla jako pro výkup aut Plzeň: výkupní technik se po domluvě dostaví až k vám a postará se o odtah (vše zdarma, nezaplatíte vůbec nic).

Kolik za autovrak dostanete?

Pokud nemáte na zahradě hotové autovrakoviště, milionářem se pochopitelně nestanete. Přesto se můžete těšit až na několik tisíc korun. Přesná částka závisí na mnoha faktorech, především na technickém stavu vozu, jeho značce či na poptávce po náhradních dílech. Můžete se ji dozvědět třeba hned – stačí zavolat nebo použít online formulář na zahotove.cz.

Jak je to s administrativou?

Z papírování strach nemějte. Připravte si občanský průkaz a oba techničáky. Výkupní technik vám předloží smlouvu, kterou podepíšete a obratem obdržíte hotovost. A samozřejmě i protokol o předání vozu k likvidaci.

Prodej autovraku už nemůže být jednodušší. Další informace najdete na zahtove.cz.

Další články

Jak na kvalitní servis vašeho vozu Škoda? Poradíme vám!

Aby vám objížďky nezkazily dovolenou!

Váhy jsou jedním z nejstarších prostředků chránících podnikatele. Nezapomínejte na jejich správné používání ani v dnešní době

Specializovaný servis návěsů, přívěsů i nákladních vozidel

Pronájem dodávky v Praze vás přestěhuje i zásobí váš obchod

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *