Nezvládáte či nestíháte péči o domácnost? Najměte si pomocníka!

Lenka Němcová
16. listopadu 2018
3 minuty čtení

Umýt nádobí, vynést odpadky, utřít prach, ustlat, vyžehlit… a udělat mnoho dalších časově a fyzicky náročných úkonů. Vypadá takhle i vaše každodenní rutina a máte pocit, že domácí práce nezvládáte, případně je nedokážete začlenit do svého nabitého rozvrhu? Nezoufejte a udělejte to stejně jako ostatní – najměte si hospodyni!

Není na tom nic „divného“

Fakt, že si někoho najmete na pomoc v domácnosti, na vás rozhodně nevrhne špatné světlo. Lidé ve vašem blízkém okolí to jistě pochopí a určitě vás nebudou považovat za lenocha. Žijeme v době, kdy je hospodyně naprosto běžná – především pak v případě větších domácností. K takovém řešení se zároveň často uchylují lidé vykonávající náročné povolání. Pokud je to i váš případ, zbytečně hledání správné osoby na výpomoc neodkládejte.

Kde se po hospodyni poohlédnout?

Možností je spousta. Můžete zabrousit na inzertní servery a najmout si někoho tzv. na dobré slovo, anebo kontaktovat agenturu, která se o přísnou selekci na základě vašich specifických požadavků postará místo vás.

Rozhodnete-li se pro druhou variantu, budete mít téměř stoprocentní jistotu, že vám výpomoc „sedne“ a nebudete za ní brzy hledat náhradu.

Kdo vám s výběrem pomocníka do domácnosti pomůže?

Bez ohledu na to, zda právě hledáte hospodyni, majordoma, nebo třeba chůvu na hlídání dětí, se můžete obrátit na odborníky z Familiata. Člen skupiny AXIAL Group – renomované personální agentury – se úzce specializuje na výběrové řízení personálu pro domácnosti a díky perfektnímu přehledu na trhu vám doporučí někoho, na koho se můžete plně spolehnout.

Pracovníci jsou osobně prověřováni, mají čistý trestní rejstřík a dobré výsledky v osobnostních testech. Zároveň prochází pravidelnými školeními a jsou schopni plnit různorodé požadavky. Vyzkoušejte a uvidíte – budete mít mnohem více času a sil na věci, které jsou podstatně příjemnější než úklid.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky