Bydlení a styl

Nezvládáte či nestíháte péči o domácnost? Najměte si pomocníka!

Umýt nádobí, vynést odpadky, utřít prach, ustlat, vyžehlit… a udělat mnoho dalších časově a fyzicky náročných úkonů. Vypadá takhle i vaše každodenní rutina a máte pocit, že domácí práce nezvládáte, případně je nedokážete začlenit do svého nabitého rozvrhu? Nezoufejte a udělejte to stejně jako ostatní – najměte si hospodyni!

Není na tom nic „divného“

Fakt, že si někoho najmete na pomoc v domácnosti, na vás rozhodně nevrhne špatné světlo. Lidé ve vašem blízkém okolí to jistě pochopí a určitě vás nebudou považovat za lenocha. Žijeme v době, kdy je hospodyně naprosto běžná – především pak v případě větších domácností. K takovém řešení se zároveň často uchylují lidé vykonávající náročné povolání. Pokud je to i váš případ, zbytečně hledání správné osoby na výpomoc neodkládejte.

Kde se po hospodyni poohlédnout?

Možností je spousta. Můžete zabrousit na inzertní servery a najmout si někoho tzv. na dobré slovo, anebo kontaktovat agenturu, která se o přísnou selekci na základě vašich specifických požadavků postará místo vás.

Rozhodnete-li se pro druhou variantu, budete mít téměř stoprocentní jistotu, že vám výpomoc „sedne“ a nebudete za ní brzy hledat náhradu.

Kdo vám s výběrem pomocníka do domácnosti pomůže?

Bez ohledu na to, zda právě hledáte hospodyni, majordoma, nebo třeba chůvu na hlídání dětí, se můžete obrátit na odborníky z Familiata. Člen skupiny AXIAL Group – renomované personální agentury – se úzce specializuje na výběrové řízení personálu pro domácnosti a díky perfektnímu přehledu na trhu vám doporučí někoho, na koho se můžete plně spolehnout.

Pracovníci jsou osobně prověřováni, mají čistý trestní rejstřík a dobré výsledky v osobnostních testech. Zároveň prochází pravidelnými školeními a jsou schopni plnit různorodé požadavky. Vyzkoušejte a uvidíte – budete mít mnohem více času a sil na věci, které jsou podstatně příjemnější než úklid.

Další články

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *