Sex a vztahy

Nuda ve vztahu? Zkuste intimní dárek

Žádný vztah nefunguje jen tak sám od sebe. Je třeba o něj pečovat, aby vzkvétal. Dříve či později se všichni dostanou do fáze, kdy je zapotřebí občasné zpestření, vybočení z všednosti, ja­kési dobití vztahové energie. Vhodnou dobou pro takový náboj, mmůže být i Valentýn. Překvapte partnera intimním dárkem.

Možností máte bezpočet. Pokud jste stydlivější a návštěva sexshopu by pro vás bylo nucené zlo, využijte bohatou nabídku internetu. Po zběžné prohlídce některého internetového obchodu zjis­títe, že existuje velmi široká škála erotického zboží. Jestli se necítíte, nemusíte sahat hned po nějaké odvážné pomůcce. Zvolte třeba erotický masážní olej či gel, tím určitě u partnera navodíte příjemné očekávání dalších okamžiků. Vybírat můžete z různých druhů, oblíbené jsou ochucené, hřejivé, parfémované i bez vůně. Každý z nich vám poskytne trochu jiný zážitek ze společných chvil.

Pro kreativní páry je vhodným dárkem čokoládový bodypainting. S jeho pomocí si můžete malovat a psát štětcem různě po těle a zároveň vám poslouží jako zákusek. Další slastné chvíle partnerovi přivodíte pomocí stimulačního „vajíčka“. Klasikou v tomto sortimentu zůstávají různé kostýmy. Převlečte se třeba za zdravotní sestřičku nebo drsnou policistku i s pouty a o zábavu na večer máte postaráno. V oblibě jsou také deskové erotické hry. V kombinaci se správně rafi­novaným prádélkem též docílíte intimní změny. Nebo to pojměte více humorně a obdarujte muže antistresovým prsem či bonbony imitujícími prsní pradavky.

Fantazii se meze nekladou, záleží jen na vás a vašem partnerovi, čím si společný sex oko­řeníte. Nemusíte čekat ani na Valentýn, překvapte ho tajemným balíčkem, když ne­bude nic tušit, o to více bude překvapen a následně vzrušen. Můžete se pak těšit na prudký příliv nové vášně.

Další články

Různé sexuální orientace: Porozumění, respekt a inkluze

Kdo je sapiosexuál?

Co je to libido a proč řešit jeho pokles?

Vibrátory, vibrační vajíčka či vakuová pumpa. Okořeňte svůj sexuální život

Specialista na erotiké pocmůcky? Nejdiskrétnější eshop v ČR?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *