Objednejte si dovolenou v Chorvatsku zavčasu, ubytování pomalu mizí

Lenka Němcová
3. ledna 2020
2 minuty čtení

Přestože je zimní období v plném proudu, měli byste už přemýšlet nad vhodnou letní dovolenou. I když se chystáte do Chorvatska, kam ročně vyráží statisíce českých turistů, neměli byste rezervaci ubytování podceňovat. Volné termíny atraktivních ubytovacích zařízení se pomalu plní.

Pokud chcete bydlet co nejblíže od pláže, začněte s hledáním co nejdříve. Sice najdete ubytování i na poslední chvíli, ovšem většinou bývá daleko od moře, nebo není na takové úrovni, jakou očekáváte. Velké popularitě se těší mobilní domy v Chorvatsku, které bývají umístěné zpravidla v kempech v bezprostřední blízkosti pláže.

Mobilní domy v různých standardech

Stejně jako hotely a penziony nabízejí různé standardy ubytování, tak i mobilní domy jsou na různých úrovních. V případě, že požadujete nadstandardní vybavení, počítejte s tím, že takový mobilní dům je dražší, ale často plně nahradí třeba apartmán či hotelový pokoj. Sehnat se však dají i cenově přijatelné nabídky, takže vás ve výsledku dovolená v Chorvatsku nevyjde příliš draho. Za ušetřené peníze si můžete zajít třeba na dobrou večeři, nebo si koupit nějaké suvenýry.

Kam v Chorvatsku na dovolenou?

Chorvatsko ukrývá pestrou škálu zajímavých míst. Záleží na tom, jestli toužíte po turisticky atraktivních destinacích, či byste raději chtěli pohodlí, klid a odpočinek někde mimo civilizaci.

Jakýmsi kompromisem je Istrie, která je dobře dostupná z České republiky, není příliš daleko, navíc slibuje po celou letní sezónu krásné počasí. Mezi velice navštěvované chorvatské cíle patří Novigrad, Medulin i Bale.

Stačí tedy vyhledat Chorvatsko – mobilní domy a určitě najdete místo, jež vás uchvátí po všech stránkách. Zkuste letošní rok zamířit jinam, než jste jezdili doposud. Vyplatí se poznávat krásy této země.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky