Podnikání a finance

Ochrana a propagace, to jsou respirátory FFP2 s potiskem od Bluearrow.cz

Situace ohledně koronaviru COVID 19 není v ČR právě růžová. Invaze afrických a brazilských mutací znamená nutnost mnohem efektivnější ochrany, než jsou pouze běžné roušky. Jelikož jedním z nejčastějších míst, kde se lidé mohou nakazit, je jejich pracoviště a hromadná doprava během cesty do práce, je v zájmu každého majitele firmy své zaměstnance chránit pomocí certifikovaných respirátorů FFP2.

 

Respirátor FFP2 nabízí vyšší stupeň ochrany než běžná rouška

 

Přestože respirátory již v současné době nepatří mezi nedostatkové zboží, tak jako před rokem, přesto byste s jejich zajištěním neměli váhat. Certifikované respirátory FFP2 pro firmy totiž můžete koupit levněji díky množstevním slevám. Navíc je docela dobře možné, že díky vládním opatřením, která nařizuje nošení respirátorů namísto roušek, může brzy dojít opět k jejich nedostatku.

 

Propagační respirátory vybavené logem vaší firmy

 

Většinu podnikatelů, kteří se rozhodli vybavit své zaměstnance respirátory, oslovila v poslední době výhodná nabídka firmy Bluearrow.cz. 5 vrstvé respirátory z jejich nabídky pro firmy jsou nejen vysoce kvalitní, certifikované a za skvělou cenu, ale navíc je možné si objednat potištění logem vaší firmy či celoplošným barevným designem. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Respirátor s potiskem bude chránit zdraví vašich zaměstnanců na pracovišti a během cesty do práce a domů, ale navíc bude také fungovat jako malý billboard, který bude zvyšovat povědomí veřejnosti o vaší firmě.

 

Propagujte vaši firmu pomocí respirátorů FFP2 s vaším logem

 

V současné nelehké době se každý podnikatel snaží využít všech příležitostí, jak seznámit veřejnost se svou nabídkou a zároveň ochránit sebe a své zaměstnance před nákazou korona virem COVID 19. Certifikované respirátory FFP2 s reklamním potiskem vám zajistí obojí za skvělou cenu.

Další články

Našli jste díru na trhu a chcete ji zaplnit svým nápadem? Myslete na certifikace

Co všechno potřebujete v restauraci či jiném gastro provozu?

Přichází doba šetření. Jak ale ulevit firemnímu rozpočtu?

Spusťte PPC reklamy i v zahraničí. Rozšíříte své podnikání

Proč je internetový marketing důležitý a jak si poradit se správným nastavením reklamy?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *