Auto/moto

Ochranná deka pro psa patří do každého automobilu – a nemusí vyjít draze

Každý, kdo si pořídí domů pejska, zjistí, že psí miska, vodítko a obojek nejsou jedinou výbavičkou, kterou pejsek potřebuje. Obvykle s námi nakonec každý pes cestuje autem. Někteří se stanou naším každodenním společníkem na výletech a cestách za příbuznými, jiné zas bereme na cvičiště, s každým jedeme alespoň jednou v roce k veterináři na očkování. Takže pejska musíme vybavit pro cestu automobilem.

Psí chlupy na autosedačkách jsou prevít

Psí chlupy se umí skutečně zarputile chytnout čalouněných sedaček a mnohdy už nikdy nepustit. I krátkosrstý pes má tak vehementně se čalounění držící chlupy, že tam obvykle zůstávají až do doby, než si na ně sedneme a opět si je odneseme na oblečení. A takové bílé či zrzavé chlupy na našem krásném černém outfitu skutečně nevypadají dobře. Rovněž nejdou snadno odstranit. Nemluvě o špíně, kterou pejsek do auta nosí na tlapkách i srsti. Právě proto je ochranný potah pro psa do auta nezbytným vybavením každého automobilisty – pejskaře.

Klasická deka do auta pro pejska rozhodně nestačí

Profi psí deka do auta má řadu vychytávek, které oceníme jak my majitelé pejska, tak i pejsek samotný. Ideální je velikostně univerzální deka, jakou nabízí Elementrix. Snadno ji přehodíte z auta do auta, bez rozdílu, jestli jde o vaše menší či větší auto v domácnosti. Dá se snadno dát na zadní sedadla, ale též do kufru automobilu.

Co vše musí ochranná deka do auta pro psa splňovat?

V první řadě musí být nepromokavá. Štěňátka, ale mnohdy i nemocný pejsek, nebo pejsek vystresovaný z jízdy autem, může deku pomočit či pozvracet. Rovněž přinese vlhkost na tlapkách a srsti, pokud venku prší a sněží. Deka by měla chránit nejen sedačku a opěradla, ale i přední sedadla a boky interiéru auta. Provedení zipů musí umožňovat rozepnutí deky, aby mohl pejsek snadno do auta nastoupit. Deka má být vybavena vhodným a snadným upevňováním k sedadlům. Další neopomenutelný požadavek je, že musí být opatřena prořezy k pásům, protože pejska je nutné v automobilu vždy vhodným způsobem připoutat. Materiál deky by měl být snadno čistitelný, optimálně z pro psí drápky odolného polyesteru.

Ochranná deka do auta od Elementrix je navíc oboustranná. Může se používat jako zapnutá ve formě koše, ale i rozepnutá. Takže na ní může sedět i člověk. Když vezete syna z crossových závodů za deštivého počasí, rozhodně deku rovněž oceníte.

Nepřehlédněte slevovou akci na psí deky do auta

Aktuálně se ochranná deka prodává s velkou slevou za pouhých 258 Kč, což je exkluzivní cena. Tato důležitá pomůcka pro chovatele psů se tak může stát výbavou skutečně každé domácnosti s pejskem a automobilem.

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *