Oni naklonovali Tyrona: O klonování lidí v novém sci-fi hitu na Netflixu!

Adam Valový
23. července 2023
3 minuty čtení

Netflix opět přináší zbrusu nový sci-fi snímek, tentokrát v podobě zábavné komedie s názvem Oni naklonovali Tyrona. Trailer slibuje divákům nejen stylovou zábavu, ale i zajímavý koncept klonování lidí a s tím spojené konspirace. Tato novinka, která se odehrává ve světě plném tajemství a intrik, měla premiéru 21. července.

Novinka, která se odehrává v americkém velkoměstě 80. let a nabízí pořádnou porci akce, absurdního humoru a nečekaných zvratů.

V hlavních rolích se představí trojice talentovaných herců. John Boyega, známý z rolí ve Star Wars, ztvárňuje místního drogového dealera Fontaina, který se dostává do nečekaných problémů. Jeho společníky hrají Teyonah Parris jako Yo-Yo a Jamie Foxx jako Slick Charles. A právě Slick Charles bude hrát klíčovou roli v poněkud netradičním, ale současně velmi zábavném příběhu.

Story začíná tím, že je Fontaine zastřelen svým rivalem, ale namísto toho, aby zůstal mrtvý, se druhý den ráno probudí ve své posteli. Tento nevysvětlitelný jev ho vede k podezření, že se dějí věci, které nemají žádný racionální vysvětlení. Spolu se svými přáteli Yo-Yo a Slickem Charlesem se rozhodnou tento záhadný případ vyšetřit, což je zavede až do tajemného podzemního komplexu, kde vládní agentura provádí nekalé experimenty na místní černošské komunitě.

Režisér Juel Taylor vnesl do filmu unikátní atmosféru, kterou částečně zdědil z kultovních blaxploitation filmů. Propůjčuje tím snímku jedinečný styl, který si troufá odklonit se od běžných klišé a nabízí osvěžující pohled na žánr sci-fi.

Asi vás bude zajímat, jak si při natáčení tohoto filmu, zvláště poté, co jsme slyšeli o jeho nedávných zdravotních komplikacích, vedl Jamie Foxx . Herec byl dubnu hospitalizován, ale naštěstí se zdá, že se zotavuje a v komedii nechybí jeho charismatický herecký projev.

Snímek Oni naklonovali Tyrona slibuje skvělou letní zábavu s akcí, záhadami a odlehčeným humorem. Pokud máte rádi filmy, které se nebojí vybočit z ustálených kolejí a přinášejí něco nového, určitě si tuto novinku na Netflixu nenechte ujít. Premiéra proběhla 21. července, takže již nyní můžete užít chvíle plné napětí, zábavy a záhadných konspirací.

Foto: Netflix

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  23. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky