Filmy

Oni naklonovali Tyrona: O klonování lidí v novém sci-fi hitu na Netflixu!

Netflix opět přináší zbrusu nový sci-fi snímek, tentokrát v podobě zábavné komedie s názvem Oni naklonovali Tyrona. Trailer slibuje divákům nejen stylovou zábavu, ale i zajímavý koncept klonování lidí a s tím spojené konspirace. Tato novinka, která se odehrává ve světě plném tajemství a intrik, měla premiéru 21. července.

Novinka, která se odehrává v americkém velkoměstě 80. let a nabízí pořádnou porci akce, absurdního humoru a nečekaných zvratů.

V hlavních rolích se představí trojice talentovaných herců. John Boyega, známý z rolí ve Star Wars, ztvárňuje místního drogového dealera Fontaina, který se dostává do nečekaných problémů. Jeho společníky hrají Teyonah Parris jako Yo-Yo a Jamie Foxx jako Slick Charles. A právě Slick Charles bude hrát klíčovou roli v poněkud netradičním, ale současně velmi zábavném příběhu.

Story začíná tím, že je Fontaine zastřelen svým rivalem, ale namísto toho, aby zůstal mrtvý, se druhý den ráno probudí ve své posteli. Tento nevysvětlitelný jev ho vede k podezření, že se dějí věci, které nemají žádný racionální vysvětlení. Spolu se svými přáteli Yo-Yo a Slickem Charlesem se rozhodnou tento záhadný případ vyšetřit, což je zavede až do tajemného podzemního komplexu, kde vládní agentura provádí nekalé experimenty na místní černošské komunitě.

Režisér Juel Taylor vnesl do filmu unikátní atmosféru, kterou částečně zdědil z kultovních blaxploitation filmů. Propůjčuje tím snímku jedinečný styl, který si troufá odklonit se od běžných klišé a nabízí osvěžující pohled na žánr sci-fi.

Asi vás bude zajímat, jak si při natáčení tohoto filmu, zvláště poté, co jsme slyšeli o jeho nedávných zdravotních komplikacích, vedl Jamie Foxx . Herec byl dubnu hospitalizován, ale naštěstí se zdá, že se zotavuje a v komedii nechybí jeho charismatický herecký projev.

Snímek Oni naklonovali Tyrona slibuje skvělou letní zábavu s akcí, záhadami a odlehčeným humorem. Pokud máte rádi filmy, které se nebojí vybočit z ustálených kolejí a přinášejí něco nového, určitě si tuto novinku na Netflixu nenechte ujít. Premiéra proběhla 21. července, takže již nyní můžete užít chvíle plné napětí, zábavy a záhadných konspirací.

Foto: Netflix

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *