Perfect Pasta: Zeleninové dietní těstoviny nastartují vaše hubnutí

Adam Valový
20. června 2015
2 minuty čtení

Hledáte způsob, jak vyřešit problémy s nadváhou? Pokud jste již zkoušeli všechno možné i nemožné, ale stále jste nedosáhli kýženého výsledku, nezoufejte. Léto a koupací sezóna jsou takříkajíc „na spadnutí“ a stále máte šanci, že v plavkách budete vypadat skvěle. Zapomeňte však na „zázračné“ prášky a tablety – alfou a omegou redukce váhy je změna jídelníčku a největší slabinou bývají vysokokalorické přílohy. Naštěstí se nabízí řešení, které vaše chuťové pohárky přijmou s nadšením. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou zdravé, dietní a chutné!

Dietní těstoviny Perfect Pasta obsahují pouze přírodní složky – kořenovou zeleninu Konjac Amorphalus bez obsahu tuků, cukrů a lepku. Naopak se spolehněte na pořádnou porci antioxidantů (např. antiaging polyfenoly), které vám pomohou udržet mladistvý vzhled a vitalitu. Mezi další složky patří vláknina, která nastartuje vaše hubnutí. V trávící soustavě zvětší objem a navodí pocit sytosti.

Zeleninové těstoviny neobsahují téměř žádné kalorie a slouží jako náhrada běžných příloh – vysocekalorických těstovin, brambor, pečiva a rýže. Jejich skvělou chuť si zamilujete a okamžitě zapomenete na to, že existují i jiné přílohy.

Perfect Pasta je produkt, na který nedají dopustit ani vegetariáni, vegani a sportovci. Vzhledem k tomu, že neobsahuje lepek a cukr, je vhodný pro diabetiky a celiaky. Nejde tedy o typickou dietní potravinu, kterou po dosažení ideální váhy vysadíte – chcete-li se stravovat zdravě trvale, máte možnost. Receptů, které lze s dietními těstovinami připravit, je nepřeberné množství.

Obsah těstovin pravidelně kontroluje renomovaná česká laboratoř ALS a kvalitu garantují certifikáty jako HACCP, KOSHER CERTIFICATE a ORGANIC CERTIFICATE. Perfect Pasta se vyrábí s ohledem na nejvyšší kvalitativní standardy platné v EU. Vy si je můžete pořídit v e-shopu společnosti Via Naturallis na www.vianaturallis.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky