Jídlo a pochoutky

Perfect Pasta: Zeleninové dietní těstoviny nastartují vaše hubnutí

Hledáte způsob, jak vyřešit problémy s nadváhou? Pokud jste již zkoušeli všechno možné i nemožné, ale stále jste nedosáhli kýženého výsledku, nezoufejte. Léto a koupací sezóna jsou takříkajíc „na spadnutí“ a stále máte šanci, že v plavkách budete vypadat skvěle. Zapomeňte však na „zázračné“ prášky a tablety – alfou a omegou redukce váhy je změna jídelníčku a největší slabinou bývají vysokokalorické přílohy. Naštěstí se nabízí řešení, které vaše chuťové pohárky přijmou s nadšením. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou zdravé, dietní a chutné!

Dietní těstoviny Perfect Pasta obsahují pouze přírodní složky – kořenovou zeleninu Konjac Amorphalus bez obsahu tuků, cukrů a lepku. Naopak se spolehněte na pořádnou porci antioxidantů (např. antiaging polyfenoly), které vám pomohou udržet mladistvý vzhled a vitalitu. Mezi další složky patří vláknina, která nastartuje vaše hubnutí. V trávící soustavě zvětší objem a navodí pocit sytosti.

Zeleninové těstoviny neobsahují téměř žádné kalorie a slouží jako náhrada běžných příloh – vysocekalorických těstovin, brambor, pečiva a rýže. Jejich skvělou chuť si zamilujete a okamžitě zapomenete na to, že existují i jiné přílohy.

Perfect Pasta je produkt, na který nedají dopustit ani vegetariáni, vegani a sportovci. Vzhledem k tomu, že neobsahuje lepek a cukr, je vhodný pro diabetiky a celiaky. Nejde tedy o typickou dietní potravinu, kterou po dosažení ideální váhy vysadíte – chcete-li se stravovat zdravě trvale, máte možnost. Receptů, které lze s dietními těstovinami připravit, je nepřeberné množství.

Obsah těstovin pravidelně kontroluje renomovaná česká laboratoř ALS a kvalitu garantují certifikáty jako HACCP, KOSHER CERTIFICATE a ORGANIC CERTIFICATE. Perfect Pasta se vyrábí s ohledem na nejvyšší kvalitativní standardy platné v EU. Vy si je můžete pořídit v e-shopu společnosti Via Naturallis na www.vianaturallis.cz.

Další články

Jednoduchá a delikátní: Mrkvová rýže

Vynikající polévka z černých fazolí

Jednoduchý recept na výtečné guacamole

Domácí cookies (americké sušenky) plné energie

Máte domácí pekárnu? Udělejte si světlý ovesný chleba!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *