Plachtové haly – rychlé a flexibilní řešení pro podnikatele a firmy

Lenka Němcová
31. ledna 2020
3 minuty čtení

V podnikání se vždy vyskytnou situace, na které nejsme připraveni nebo vybaveni. Získáme velkou zakázku a téměř ze dne na den potřebujeme uskladnit velké množství zboží. Rekonstruujeme prostory a nevíme, jak mezi tím ochránit techniku před nepřízní počasí. Takových situací nastává celá řada. Řešením jsou plachtové haly, průmyslové stany a mobilní haly. Jde si je nejen zakoupit, ale i pronajmout.

Skladové stany slouží především k sezónnímu uskladnění zboží

Když je nepotřebujete celoročně, určitě uvítáte, že si je můžete pronajmout. Skladové stany se hodí k uskladnění zboží, ale i techniky. Jde o flexibilní plachtové stany, které lze rovněž vytápět nebo klimatizovat. Jsou tedy vhodné i pro uskladnění zboží citlivého na teploty – ať již nízké v zimě, nebo vysoké v létě.

Skladové stany nabízí plochy o šířce 8 až 10 metrů. Délku jde přizpůsobovat po pěti metrech. Vždy si tak vyberete velikostí takové řešení, které vám na pozemku nezabírá zbytečně mnoho místa. Výška je 2,38 metru.

Mobilní haly i pro skladování do výšky

Pokud potřebujete skladovat do výšky, řešení nabízí mobilní haly. Dokážou nabídnout skutečně obrovský prostor, přitom nepotřebují základy a k jejich stavbě nemusíte mít žádné stavební povolení. Montované haly jsou vysoké až 4 metry. K dispozici bývají v šířkách 10, 12, a 15 metrů, je možné si pronajmout i halu ze šroubované konstrukce se šířkou 20 nebo 40 metrů. Konstrukce i opláštění je velice stabilní. Haly lze vybavit opět klimatizací, vytápěním i osvětlením.

Kompletní mobiliář k dispozici

Mobilní plachtové haly lze však využít i pro různé akce, veletrhy, výstavy či konference. Pevná nepromokavá plachtovina nabídne skvělé zázemí i pro tyto události. Haly lze vylepšit i pevnými podlahami. Spolu s topením, klimatizací a osvětlením je pobyt v nich stejně komfortní jako v jakékoliv budově. Jsou přitom velice nenáročné na provoz.

Dodavatelem plachtových skladů a hal je Argoservis

Společnost Argoservis dodává skladové stany a mobilní haly k pronájmu i k prodeji. V případě pronájmu si je lze pořídit s kompletním mobiliářem. Ten je skutečně široký. Od různé reklamní grafiky, včetně dekorativní střechy, přes stěnové systémy rampy, stropní podhledy, osvětlení, ozvučení, dataprojektor i velkoplošnou obrazovku, židle, stoly, pivní sety, věšáky dekorace a další vybavení.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky