Ples v Opeře a ty další

Adam Valový
12. května 2013
4 minuty čtení

Jeden z nejsledovanějších plesů sezóny rozhodně byl ten, co se nedávno konal v Praze a Brně. Jedná se o Ples v Opeře. A ačkoli se mnohých z nás tato akce netýká, přesto bedlivě sledujeme hvězdy, herečky a missky: Jak vypadaly, jaké róby předvedly,  co je nového v plesové módě. Spousta žen se řídí především tím, jak se oblékají tito slavní, kteří určují směr.

A co muži?

Muži to mají mnohem jednodušší než ženy. Mají mít na sobě frak či smoking, nebo zkrátka společenský oblek, kdežto ženy se halí do nejrůznějších modelů, střihů a druhů látek. Také ty podléhají módě, jistě, ale tyto výkyvy jsou přece jen mnohem umírněnější než u dámských toalet.

Je jistě víc příležitostí ukázat trendy, které právě obléhají módní domy. My jsme se podívali na Ples v Opeře a připravili jsme vám něco šatů, které se velmi podobají těm, jež na sobě měly zmíněné missky a modelky či herečky.

Černá krajka je in

Hvězdou večera byla rozhodně herečka Tonia Sotriopulu. Zazářila ve filmu Skyfall, v nejnovější bondovce, jako Bond Girl. Na Ples v Opeře si oblékla rafinované a velmi atraktivní společenské šaty. Zdobila je krásně propracovaná krajka černé barvy, ta vynikla na podkladu ze saténu v barvě bílé kávy. Dlouhý rukáv a decentní výstřih, který odhalil jen kousíček dekoltu. Šaty působily velmi žensky, sexy, a přitom toho moc neodhalovaly. Šaty krásně zvýraznily postavu, a přitom vlastně nebyly moc upnuté. Je to tedy jisté: Letošním hitem je krajka.

Další krásný model předvedla Gábina Partyšová, taktéž vsadila na černou krajku. Podobné šaty (možná ještě krásnější) si můžete opatřit v e-salonu Dressit.

26121800_0-340x514

A co bílé?

Nebyla snad barva, která by se na plese na některých šatech neobjevila. Oblíbená byla bílá, šampaň, slonová kost, vanilková.

00131907_0-340x514

Tyto šaty jsou opravdu pro princezny: Krásný řasený živůtek je ozdoben jedním ramínkem, to je navíc pokryto křišťálovými kamínky. Podobná aplikace ve tvaru snad sněhové vločky je i v pase, umístěná na boku. Dlouhý rozparek svůdně ukáže jen to, co sama ukázat chcete.

Netradiční šaty s potiskem

Svou cestu k úspěchu si našly i šaty s potiskem; je to novinka, ale už od první chvíle si získává své obdivovatele.

6b7ab5d9-2022-424c-99bd-c315fed2a278-340x514

Jsou neokoukané a netradiční, a taky nejsou jen tak pro někoho ‒ ale vy je můžete mít! Dají se použít na romantickou večeři, do divadla či na večírek.

Pro něžné duše a také pro ty, které chtějí trochu extravagance, tu je model, nad nímž vám zaplesá srdce.

00123846_0-340x514

Tato róba má V výstřih a živůtek zdobený snad trochu vzpomínkově, netradičně, a to imitací kožešiny. Exkluzivitu šatům dodává stříbrná aplikace na pase.

A také královská modř

Zajímavá barva, která byla k vidění a která je letos oblíbená, je královská modř. Pokud této barvě holdujete, neváhejte, dá se totiž čekat, že její hlavní nástup přijde právě koncem letošní společenské sezóny. Ples v Opeře je už pryč, ale plesová sezóna je teprve v polovině. A pokud ještě nemáte svůj model šatů na ples, nebo pokud se chcete prostě jen podívat a potěšit, určitě navštivte internetový e-salon Dressit. Uvidíte, že si vyberete.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky