Sex a vztahy

Porucha erekce může zabít vztah. Jak na ni vyzrát?

Všechno je propojené. Když to klape v posteli, většinou si partneři rozumí i v ostatních oblastech společného života. Logicky to platí i naopak. Jenomže co si počít v momentě, kdy mužův pracovní nástroj začne stávkovat? Poruchy erekce nejsou výjimečné ani u velmi mladých lidí. U mužů ve věku od 21 let se s erektilní dysfunkcí potýká rovných deset procent. Věková skupina od 35 do 60 let je na tom podstatně hůř… Jaké faktory erekci ovlivňují a jak problémy efektivně řešit? O tom se dočtete v tomto článku!

Kouření a nezdravá strava

S přibývajícími léty přibývají i různé zdravotní problémy, které se mohou projevit také v intimní oblasti. „Kvalita“ erekce souvisí se stavem nervového a kardiovaskulárního systému. Potížím s erekcí lze předejít změnou nezdravého životního stylu. K nejčastějším příčinám patří kouření a strava s vysokým obsahem živočišných tuků – obojí způsobuje uvolňování volných radikálů a má vliv na tvorbu mastných cholesterolových ložisek. Postupem času se nános zvyšuje, zužují se cévy a omezuje přítok krve.

Jezte zdravě a cvičte

Chcete-li výše uvedeným problémům předejít, začněte konzumovat více ovoce a zeleniny. Vyšší příjem antioxidantů významně zlepší krevní oběh a tím i kvalitu erekce. K dalším prospěšným aktivitám patří cvičení, dostatek pohybu a snaha o zhubnutí nadbytečných kil. Výsledky mnoha výzkumů jasně dokazují, že lidé s nadváhou trpí poruchou erekce mnohem častěji než ostatní.

Erektilní dysfunkci lze samozřejmě řešit i jinak. Spousta lidí nedá dopustit na různé doplňky stravy například Amarex recenze, někteří zase na ženšen, který údajně otevírá tepny do mužských orgánů. Alespoň to tvrdí korejští výzkumníci.

Na trhu jsou také přípravky jako Kamagra (generikum Viagry) – pro někoho ta nejlepší podpora erekce. Rozhodnete-li se právě pro toto řešení, důkladně se seznamte s riziky užívání a raději vše zkonzultujte s lékařem.

Další články

Různé sexuální orientace: Porozumění, respekt a inkluze

Kdo je sapiosexuál?

Co je to libido a proč řešit jeho pokles?

Vibrátory, vibrační vajíčka či vakuová pumpa. Okořeňte svůj sexuální život

Specialista na erotiké pocmůcky? Nejdiskrétnější eshop v ČR?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *