Pouzdra na iphone

Lenka Němcová
24. června 2022
3 minuty čtení

Jak efektivně ochránit svůj mobil?

Mobilní telefony dnes již umí pomalu i vařit, nicméně mají rovněž dvě zásadní vady – jsou drahé a zároveň křehké, alespoň většina z nich. S cenou asi nic nenaděláme, nicméně i křehký telefon se dá trochu obrnit. Chce to jen vědět jak.

Odolnější kousky

Běžně jsou na trhu k dostání i odolnější verze, které mohou padat na zem co hrdlo ráčí, případně je možné se s nimi potápět i do neprozkoumaných hlubin oceánů. Pro aktivní sportovce a dobrodruhy se jedná o ideální přístroje, neplatí to však pro zbytek populace.

Tyto mobily jsou totiž docela robustní, a tím pádem i poměrně těžké. Sotva se vlezou do kapsy a obecně mnoha lidem vadí. I proto je větší poptávka po speciálních ochranných obalech než po odolných telefonech.

Je potřeba pořídit si ten správný

Obaly jsou ovšem také poměrně drahé, tedy u oficiálních prodejců. Hlavně všechno od Apple stojí vždy raketu.

Tento druh doplňků, třeba jako například řemínek Apple Watch 3, je samozřejmě možné koupit výhodněji a v podstatě ve stejné kvalitě, třeba na e-shopu ipouzdro.cz.

Obaly jsou levné a stoprocentně funkční. Je ale nezbytné si z pochopitelných důvodů zvolit ten správný. Každý přístroj má totiž trochu odlišné parametry. Proto je nezbytné vybírat ochranný obal uvážlivě, jinak nemusí fungovat podle předpokladů. Mobilní telefon se do něj nemusí vejít, případně bude vypadávat, protože naopak nebude dostatečně těsný.

Ochranné sklo

Obal funguje jako protekce hlavně pro tělo telefonu, avšak ohrožený je rovněž i displej. Tomu stačí málo a už je zralý na výměnu.

K tomuto účelu se může použít ochranná fólie, která ale funguje pouze proti případným škrábancům. V případě pádu telefonu moc účinná není.

Proto je lepší koupit si sice dražší, ovšem mnohem efektivnější tvrzené sklo iPhone, případně na jiný typ telefonu. Ani tato skla nejsou stoprocentní zárukou nezničitelnosti. Jsou však dostatečně pevná na to, aby nějaký ten karambol přečkala a displej tím ochránila.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky