Finance

Prekérní finanční situace jsou řešitelné. Poradíme vám jak

Ztráta zaměstnání, vážné onemocnění či zranění živitele rodiny, nečekaná mateřská dovolená – to jsou životní situace, na které by české rodiny měly být připraveny jak po psychické a fyzické stránce, tak po materiální i finanční. Proti úpadku firmy nelze kromě pojištění nic dělat, stejně tak úraz lze kompenzovat pojistným plněním, mateřská jednou skončí a maminka se brzy stane právoplatným přispěvatelem do rodinného rozpočtu.

Potíže mají hlavně ti, kdo si nespoří pro strýčka Příhodu

Ovšem všechny situace budou finančně vyřešeny až po určité době. Kdo si nenaspořil do štrozoku (a podle průzkumů tak činí málokterá tuzemská domácnost), musí se vypořádat s náhlými finančními ztrátami po svém. Lze přiškrtit rodinný rozpočet, odložit plánovanou dovolenou či rekonstrukci chalupy do doby, než se domácí kasička začne zase pravidelně plnit. Ovšem co s nesplaceným leasingem, hypotékou, půjčkou? Doplatky za vodu, energie a plyn také nelze odsouvat donekonečna. Úřady se neptají na nemoci a narozená miminka v rodině, daně se musí platit, živnostníci musí přispívat na sociální a zdravotní pojištění, ať se děje, co se děje.

Nezoufejte si, nebankovní sektor poskytuje rychlé půjčky

Nenadálý finanční kolaps domácnosti se dá vyřešit půjčkou. U té postupujte obezřetně a rozhodně se nesvěřujte do rukou lichvářů. Pokud máte u své banky sjednaný úvěr či hypotéku, v autosalonu leasing a ještě splácíte elektroniku, již nutně potřebovali vaši potomci, s největší pravděpodobností běžnou půjčku nedostanete. Krátkodobé rychlé půjčky poskytuje prověřená finanční skupina Cool Credit, nad níž drží ochranný dohled Česká obchodní inspekce. U ní je poskytována půjčka bez registrů a ručitele, bez nutného dokládání příjmu. Jedinou podmínkou je, že nesmíte mít uvalenou exekuci na sebe či manželku a vy ani vaše firma nemůže být v insolvenci. Pak si požádejte o rychlou půjčku on-line a vaše zoufalá peněžní situace bude ihned vyřešena.

Další články

Netflix plánuje další zdražování: Co to znamená pro české uživatele?

Investice do dluhopisů Uniprospe: Jaké jsou výnosy?

I při vysokých cenách energií je dnes možné ušetřit

Pravidelné investování je šikovným způsobem, jak ochránit své finance před nenasytnou inflací

Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *