Přivítejte jaro nezapomenutelnou garden párty!

Adam Valový
4. března 2016
3 minuty čtení

Jaro se blíží mílovými kroky, takže není od věci popřemýšlet nad první letošní garden párty. Pozvěte své přátele a připravte pro ně nezapomenutelné odpoledne! No a my vám prozradíme pár zaručených tipů, které vám v souvislosti s přípravou přijdou vhod. Aneb ne nadarmo se říká, že kdo je připraven, není překvapen…

V prvé řadě zajistěte vhodný přístřešek, pod který se účastníci schovají v případě nepříznivého počasí. Pro tyto účely jsou jako stvořené zahradní altány – párty stany. K mání jsou menší i větší konstrukce, takže si vyberete vhodný rozměr na základě počtu lidí. Párty stany seženete levně u specializovaných prodejců, kteří vám rádi poradí s výběrem.

Zahradní altán si můžete také půjčit, nicméně pořízení vlastního párty stanu také není od věci. Jistě pro něj najdete využití po celý rok!

Pokud se bude akce odehrávat v blízkosti sousedů, raději je předem upozorněte, aby nedošlo ke zbytečným nepříjemnostem. Především v případě, že plánujete skončit později než ve 22 hodin, kdy začíná noční klid.

Nyní se můžete směle pustit do přípravných prací. Vytiskněte pozvánky a rozešlete je všem hostům. Rozhodne není na škodu konkrétní téma, v jehož duchu se bude párty odehrávat. Na to upozorněte hosty v pozvánce. Může se jednat např. o zahradní párty ve společenských šatech nebo naopak o maškarní bál pro dospělé. Vše je otázkou vaší kreativity!

Dále si připravte seznam jídla, nápojů, zahradního nábytku a nádobí. V případě větší akce můžete nedostatek nádobí vyřešit nákupem plastových či papírových talířů, kelímků a příborů. Odpadne vám starost o mytí nádobí. Každopádně dejte pozor na dostatek míst na sezení – je nepříjemné, když se na párty sejde spousta lidí, kteří si nemají kde sednout.

Chcete-li na hosty udělat dojem, namíchejte jim exkluzivní jarní drinky. Na internetu najdete nespočet návodů. Pití osvěžujících drinků (pro řidiče samozřejmě nealko) přidá na atmosféře!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky