Volný čas

Přivítejte jaro nezapomenutelnou garden párty!

Jaro se blíží mílovými kroky, takže není od věci popřemýšlet nad první letošní garden párty. Pozvěte své přátele a připravte pro ně nezapomenutelné odpoledne! No a my vám prozradíme pár zaručených tipů, které vám v souvislosti s přípravou přijdou vhod. Aneb ne nadarmo se říká, že kdo je připraven, není překvapen…

V prvé řadě zajistěte vhodný přístřešek, pod který se účastníci schovají v případě nepříznivého počasí. Pro tyto účely jsou jako stvořené zahradní altány – párty stany. K mání jsou menší i větší konstrukce, takže si vyberete vhodný rozměr na základě počtu lidí. Párty stany seženete levně u specializovaných prodejců, kteří vám rádi poradí s výběrem.

Zahradní altán si můžete také půjčit, nicméně pořízení vlastního párty stanu také není od věci. Jistě pro něj najdete využití po celý rok!

Pokud se bude akce odehrávat v blízkosti sousedů, raději je předem upozorněte, aby nedošlo ke zbytečným nepříjemnostem. Především v případě, že plánujete skončit později než ve 22 hodin, kdy začíná noční klid.

Nyní se můžete směle pustit do přípravných prací. Vytiskněte pozvánky a rozešlete je všem hostům. Rozhodne není na škodu konkrétní téma, v jehož duchu se bude párty odehrávat. Na to upozorněte hosty v pozvánce. Může se jednat např. o zahradní párty ve společenských šatech nebo naopak o maškarní bál pro dospělé. Vše je otázkou vaší kreativity!

Dále si připravte seznam jídla, nápojů, zahradního nábytku a nádobí. V případě větší akce můžete nedostatek nádobí vyřešit nákupem plastových či papírových talířů, kelímků a příborů. Odpadne vám starost o mytí nádobí. Každopádně dejte pozor na dostatek míst na sezení – je nepříjemné, když se na párty sejde spousta lidí, kteří si nemají kde sednout.

Chcete-li na hosty udělat dojem, namíchejte jim exkluzivní jarní drinky. Na internetu najdete nespočet návodů. Pití osvěžujících drinků (pro řidiče samozřejmě nealko) přidá na atmosféře!

Další články

Jak se věnovat svému koníčku

Nejlepší lyžařská střediska ve Spojených státech

Kdo a kdy vynalezl basketbal?

Dovolená se zimními sporty ve Švýcarsku – zažijte alpské lyžování v Mürrenu

Jak vám elektrokola změní život

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *