Přivítejte jaro s Yankee Candle – s nejlepšími vonnými svíčkami na světě

Lenka Němcová
24. března 2018
3 minuty čtení

Jaro je konečně tady a s ním i chuť pro změny a nové věci. A kde jinde začít než v domácnosti? Právě tu byste si měli vzít na mušku nejdříve a kromě klasického jarního úklidu pořídit pár stylových dekorací. Pokud vám schází inspirace, nepřestávejte číst – prozradíme vám, proč by ani ve vaší domácnosti neměly chybět ikonické svíčky Yankee Candle. Ještě je neznáte? Pak máte nejvyšší čas to napravit!

Vonné svíčky patří k nejvděčnějším dekoracím. Nejsou příliš drahé a jejich efekt předčí veškerá očekávání. A co teprve v případě produktů značky Yankee Candle! Vězte, že právě tyto svíčky navodí tu správnou atmosféru, a to bez ohledu na styl vašeho bydlení. Co je na nich tak jedinečného?

Yankee Candle mají do obyčejných vonných svíček na míle daleko. Historie značky se píše již od roku 1969 a pro produkty byla vždy typickým znakem výjimečná kvalita. Než se dostane na trh nová kolekce, pečlivě ji testují světoví parfuméři. Rozdíl mezi klasickou vonnou svíčkou a Yankee Candle poznáte na první pohled. A až ji zapálíte, pochopíte, proč se celosvětově těší takové popularitě – svíčky nádherně voní a promění každý byt či dům v opravdový domov.

Nejde jen o vůně, ale o perfektní celek

Nabídka vůní je neuvěřitelně pestrá a neustále vychází nové kolekce. Značka nyní vyrukovala s novou limitovanou sérií pro jaro 2018, která čítá vůně Early Spring Bloom (rozkvět časného jara), Raindrops (kapky deště), Coconut & Vanilla Bean (kokos a vanilkový lusk) a Sandalwood Vanilla (santálové dřevo s vanilkou).

Pojďme přímo k věci. Kombinace unikátních vůní s kvalitním sklem, nejlepším rafinovaným parafínem a bavlněnými knoty bez karcinogenních přísad katapultovala značku Yankee Candle do popředí zájmu všech milovníků bytových doplňků.

Kde svíčky Yankee Candle seženete?

Vy se po svíčkách Yankee Candle můžete poohlédnout na www.different.cz. Prodejce nabízí široké spektrum svíček a stoprocentně si mezi nimi najdete svého favorita. V nabídce navíc nechybí ani oblíbené KeepCup hrnky,

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky