Proč jet na dovolenou do Bulharska? Je tam teplo, levně a krásně!

Lenka Němcová
25. ledna 2020
2 minuty čtení

Člověk by si měl aspoň jednou do roka pořádně odpočinout. K tomu je jako stvořená dovolená v Bulharsku. Tato země je skoro exotická, i když je od České republiky, co by kamenem dohodil. Kontinentální podnebí zaručí teploučké počasí a moře. Hurá za dobrodružstvím!

Všechno je relativně levné

Letní dovolená Bulharsko se dá zvládnou autobusem, autem i letadlem. Nejrychlejší je letecký spoj, pokud chcete mít soukromí, jeďte autem. Ceny za ubytování i jídlo jsou snesitelné. Nicméně zde dříve bývalo levněji. Turisté objevili krásy Bulharska, a proto se zdražuje. Tato země je v Evropské unii, lze tedy cestovat jenom na občanku. Je tu bezpečno. Další výhodou je příbuznost jazyka, a proto se snadno a rychle domluvíte. Pochutnáte si na místních specialitách, které vám budou připomínat exotická i středoevropská jídla. Obsahují mnoho masa a zeleniny.

Na co se těšit nejvíce?

Kroky turistů vedou nejen na plážové koberce, ale také za přírodními drahokamy v pohoří Pirin. Na první pohled vás okouzlí všudypřítomná zeleň a květiny. Pláže pokryté jemným pískem a procházky středověkými vesničkami vás mile naladí. Bulharsko – dovolená je příjemná pro všechny generace. Na své si zde přijdou starší generace, rodiny s malými dětmi i party studentů, co mají hluboko do kapsy. Přes den vítězí koupání a plážové sporty a večer je prima navštívit festival. Slunečné pobřeží v Bulharsku je jedním z nejoblíbenějších, nejkrásnějších a nejlevnějších!

Kde si vybrat ideální zájezd?

Většina výletníků jezdí na dovolenou do Bulharska autem, ale ubytování a stravu si zajišťuje přes cestovní kancelář. Tento způsob je příjemný, protože nemusíte nikde na vlastní pěst nic shánět. Dle libosti si nastavíte pobyt se snídaní, plnou penzí, či polopenzí.

Mrkněte se na cenově výhodné nabídky CPA travel! Nemusíte cestovat zrovna do Bulharska. Vyrazte třeba do Itálie, Řecka, Egypta, Francie, Chorvatska anebo na Kypr!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky