Proč se klukům líbí dívky malého vzrůstu?

Adam Valový
17. ledna 2023
5 minut čtení

Pokud jde o randění a vztahy, každý z nás má své preference. Někteří lidé mají zájem pouze o vysoké muže a jiní chtějí chodit pouze se zrzkami. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se klukům líbí malé holky?

Některým z nás, kterým se líbí malé dívky. Co je na nich tak skvělého?

Důvodů je víc než jeden! Malé holky jsou stejně úžasné jako vysoké.

Proč se klukům líbí malé dívky?

  1. Chlapi rádi chrání své dívky a nižší dívky se chrání snadněji.
  2. Snadněji se zvedají, když zakopnou a upadnou. A to dělají často, protože jsou malé!
  3. Když vcházejí do vašeho domu, nenarážejí hlavou do zárubní dveří, takže se nemusíte bát, že se zraní nebo že vás budou žalovat.
  4. Rádi vidíte svou ženu na podpatcích a máte pocit, že jsou atraktivnější.
  5. Možná jste také malí a nechcete se ztrapnit před svými přáteli.

Důvody, proč muži milují krátké dívky
Jsou také malé

Malí muži mají rádi malé dívky, protože malé dívky jsou menší než oni. Malí muži se ve vztazích s nižšími ženami cítí pohodlněji, protože je výška nebo velikost ženy nezastrašuje. Malý muž se může cítit jako ochránce, a to mu dodává pocit vyššího vzrůstu.

Chtějí se cítit jako ochránce

Když jsou muži s nižší ženou, pociťují zvýšenou potřebu ji chránit a dát jí pocit bezpečí.

Studie navíc ukázaly, že muži, kteří dávají přednost nižším ženám, mají tendenci být si více jistí sami sebou a svými schopnostmi.

Ženy na podpatcích vypadají dobře

Muže přitahují ženy na vysokých podpatcích. To je fakt, který je v životě stejný jako smrt a daně. Ženy, které nosí vysoké podpatky, se proto cítí sebevědoměji, vypadají vyšší a pro muže atraktivnější.

Jednodušší je líbat menší dívku

Když máte co do činění s menší dívkou, je prostě snazší se líbat. To je pravda. A proto se mužům líbí nízké dívky.

Menší dívky jsou hezčí

Studie ukázala, že muži dávají přednost nižším ženám. Čím je žena nižší, tím je pro muže atraktivnější. Je to proto, že nižší dívky jsou považovány za roztomilejší a přítulnější.

Tato studie začala tím, že se mužů ptala, jakou výšku ženy preferují. Ze získaných odpovědí vyplynulo, že jednoznačně preferují nižší ženy a že je více přitahují ženy menšího vzrůstu.

Muži milují být tím větším

Jak se říká, muži mají rádi malé dívky, protože se lépe nosí. Ale ještě důležitějším důvodem je, že muži jsou rádi větší. Cítí se pak silní a jistí.

Pokud je muž vyšší než jeho přítelkyně nebo manželka, využije příležitosti být co nejčastěji tím větším. Být větší dává muži pocit, že je silnější, ale má to na něj také psychologický účinek. Začne se cítit větší a silnější i v jiných aspektech svého života.

Láska více prostoru v posteli

Nedávné studie ukázaly, že důvodem číslo jedna, proč muži dávají přednost nízkým ženám, je to, že mají rádi více prostoru v posteli.

Protože jsou dominantní

Všichni víme, že muži mají rádi drobné ženy, ale tato preference není jen na první pohled patrná.

Nízké ženy jsou častěji vnímány jako dominantnější a méně pravděpodobné je, že je jejich partneři budou považovat za submisivní. Je to jen jeden z mnoha důvodů, proč muži milují malé ženy, které jsou dominantní!

Menší dívky vypadají přístupně

Nejlepší způsob, jak se cítit pohodlně a sebevědomě? Je být ve společnosti lidí, kteří jsou zranitelnější než vy. A právě zde přicházejí ke slovu nízké ženy.

Jsou sice malé, ale také přístupnější a otevřenější ke konverzaci než ostatní ženy. Jsou dokonalými prolamovači ledů, což znamená, že udávají tón zbytku večírku.

Důvod, proč se mužům líbí nízké dívky, je předmětem dlouhotrvajících diskusí. Někteří lidé si myslí, že je to proto, že se snáze nosí, jiní tvrdí, že je to proto, že se pak muž zdá vyšší, a další se domnívají, že se mužům líbí malé dívky, protože vztah vypadá souměrněji.

Výzkumy ukazují, že muži mají rádi nízké ženy, protože díky tomu vypadají jako dokonalý pár. Muži mají rádi nízké ženy také proto, že se nad nimi cítí ochranitelsky.

Kromě toho muže vzrušují nízké ženy, protože se mohou cítit dominantnější a ženy lépe chránit.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  24. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky