Bydlení a styl

PVC dveře Vsetín – to je sázka na jistotu

Stavíte nebo rekonstruujete? Dveře jsou důležitou stavební součástí, u které vyžadujeme perfektní funkčnost, dobré tepelněizolační vlastnosti i líbivý design. PVC dveře bývají sázkou na jistotu.

U vchodových dveří máme obvykle, pokud jde o materiál, stejné možnosti volby, jako u výběru oken. Materiálem může být dřevo, hliník, dřevo-hliník nebo plast. A právě plastové dveře jsou většinou nejekonomičtější variantou, která není žádným kompromisemPVC dveře Vsetín – to je nabídka designově velice variabilních dveří, ze kterých si určitě vyberete.

Barvy i dekor v mnoha variantách

I když měníte jenom dveře, není problém najít variantu, která perfektně sedne k vašim oknům, fasádě, ke garážovým vratům i k celkovému stylu vašeho domu. Hledáte-li „Vsetín PVC dveře“, zjistíte, že každý typ dveří nabízí skutečně velkou variabilitu odstínů barev, dekorů, ale i forem prosklení.

Velice povedenou je například řada Perito – Vizual. Jedny PVC dveře dokážou vypadat jako dubové, hliníkové, nebo být v designovém stylu a v některé módní barvě, třeba v červené či v trendové barvě amaretto. Stejně pestrou volbu máte, i když jde o výběr zasklení dveří: klasická kůra a drátosklo není jediným řešením prosklení a zvolit si lze z mnoha designových variant. Nemusíte se bát ani snížení tepelněizolačních vlastností dveří z důvodu prosklení. Plastové dveře Perito – Vizual mají bez příplatku výplň z trojskla.

Hledáte bezpeční dveře? I s tím PVC výrobky počítají

I zmiňované plastové dveře Perito – Vizual mají již v základu bezpečnostní kování GU SECURY AUTOMATIC. Dveře nemusíte zajišťovat klikou či klíčem jako u jiných dveří z plastu. Dodávají se již s bezpečnostní vložkou.

Okna Triogas: okna, dveře, vrata i žaluzie

Firma Okna Triogas dodává kvalitní výrobky pro dům. Firma nabízí nejen samotné produkty, ale i jejich instalaci na klíč. Včetně demontáže starých oken či dveří.

Další články

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *