„Raw veganka“ údajně zemřela hlady poté, co deset let jedla pouze ovoce a zeleninu

Adam Valový
3. srpna 2023
3 minuty čtení

Zhanna Samsonova, původem z Ruska, známá na sociálních sítích jako Zhanna D’Art, byla aktivní zejména na Instagramu, kde měla před smrtí více než 10 000 sledujících. Své fanoušky zde upozorňovala na výhody syrové veganské stravy.

Její matka v rozhovoru pro ruské noviny uvedla, že 39letá Samsonová zemřela v Malajsii na „infekci podobnou choleře“, kterou zhoršila její omezující strava.

Oficiální příčina smrti nebyla zveřejněna, ale její přátelé vyjádřili místním médiím obavy z jejího extrémního stylu veganství.

Jedna z kamarádek řekla serveru 116.ru: „Paní Samsonová se nám kvůli hladovění rozplývala před očima, ale ona věřila, že je všechno v pořádku.

„Jen její veselé oči a nádherné vlasy kompenzovaly ten strašný pohled na tělo týrané idiocií. Odpusťte mi, jestli to zní krutě.“

Jiná dodala: „Bydlela jsem jedno patro nad ní a každý den jsem se bála, že ráno najdu její bezvládné tělo. Přesvědčil jsem ji, aby vyhledala léčbu, ale nepřežila to.“

Přátelé také uvedli, že před svou smrtí odmítla lékařskou pomoc, a podle místních médií popsali, že byla upoutána na lůžko a těžko chodila.

Tvrdili také, že už šest let nepila žádnou vodu, místo toho si vybírala ovocné a zeleninové šťávy.

Její poslední příspěvek na Instagramu oslavoval začátek sezóny durianů v Thajsku, kde předtím žila.

Vedle videa, na kterém připravuje ovoce, napsala: „Zase je tu to báječné roční období – sezóna durianů v Thajsku!

„Probuďte se a ucítíte vůni durianu! Pro všechny milovníky durianu, není to prostě to nejlepší? A pro ty, kteří ještě radost z durianu nezažili, čeká vás divoká jízda!

Ovoce má výrazný štiplavý zápach, který je přirovnáván k syrovým splaškům a v řadě asijských zemí je zakázán na některých veřejných prostranstvích.

Více o jejím příběhu najdete v následujícím videu, kde nechybí ani alarmující fotky jejího zuboženého vzhledu těsně před smrtí.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  3. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky