Stylové gadgety

Revoluce v tréninku boxu? Trenažér se umí hýbat rychleji než světový šampion!

Zapomeňte na klasický boxovací pytel, budoucnost je BOT BOXER – inovativní simulátor, který vyrobila společnost SKYTECHSPORT. Na první pohled se sice moc neliší od běžného pytle na stojanu, ovšem ve skutečnosti jde o velmi rychlé zařízení s mnoha pohybovými senzory. Snímá rychlost a tvrdost úderů, reaguje na pohyb a posouvá trénink na úplně jinou úroveň.

BOT BOXER se ovládá prostřednictvím 19“ dotykového monitoru, který umožňuje nastavení různých druhů tréninku. Pro boxera je trenérem, sparing partnerem i protivníkem. Podle borců, kteří si již zařízení stihli vyzkoušet, jde o naprostou bombu. Tonny Jeffries – bronzový olympionik a mistr Evropy – nepochybuje o rychlosti svých úderů, ale o BOT BOXEROVI prohlásil, že je ještě rychlejší. Pochvaluje si ho i mnoho dalších profi sportovců.

A kolik takhle skvělá věcička stojí? Domů do garáže si ji asi pořídí jen ti movitější – základní cena začíná na necelých 25 tis. USD. Nicméně jestli budete mít cestu do Los Angeles, můžete se přihlásit na zkušební trénink zdarma.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *