Revoluce v tréninku boxu? Trenažér se umí hýbat rychleji než světový šampion!

Adam Valový
11. května 2018
2 minuty čtení

Zapomeňte na klasický boxovací pytel, budoucnost je BOT BOXER – inovativní simulátor, který vyrobila společnost SKYTECHSPORT. Na první pohled se sice moc neliší od běžného pytle na stojanu, ovšem ve skutečnosti jde o velmi rychlé zařízení s mnoha pohybovými senzory. Snímá rychlost a tvrdost úderů, reaguje na pohyb a posouvá trénink na úplně jinou úroveň.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

BOT BOXER se ovládá prostřednictvím 19“ dotykového monitoru, který umožňuje nastavení různých druhů tréninku. Pro boxera je trenérem, sparing partnerem i protivníkem. Podle borců, kteří si již zařízení stihli vyzkoušet, jde o naprostou bombu. Tonny Jeffries – bronzový olympionik a mistr Evropy – nepochybuje o rychlosti svých úderů, ale o BOT BOXEROVI prohlásil, že je ještě rychlejší. Pochvaluje si ho i mnoho dalších profi sportovců.

A kolik takhle skvělá věcička stojí? Domů do garáže si ji asi pořídí jen ti movitější – základní cena začíná na necelých 25 tis. USD. Nicméně jestli budete mít cestu do Los Angeles, můžete se přihlásit na zkušební trénink zdarma.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky