Revoluční kartonový stůl, který si můžete vzít všude s sebou

Adam Valový
12. října 2014
2 minuty čtení

Představte si pracovní stůl, který je flexibilní, přenosný, velmi levný a 100 % recyklovatelný. Nemáte ani ponětí, jak by mohl vypadat? Tým novozélandských designéru ano! Fraser Callaway, Oliver Ward a Matt Innes vytvořili doslova revoluční koncept, který umístili na Kickstarter.com – známou plaformu crowfundingového financování projektů. K tomu, aby se mohl začít jejich stůl vyrábět, potřebovali 25 tis. USD. Hranici samozřejmě pokořili ještě dávno předtím, než vypršel časový limit.

Stůl z kartonové lepenky váží pouhých 6,5 kg a bez problémů snese zatížení o váze dospělého člověka. Lze ho sestavit tak, aby se na u něj dalo stát i sedět. Mnoho studií dokázalo, že práce u stolu vestoje je mnohem zdravější než vsedě. Přesto, že se novozélandským designérům povedlo nashromáždit dostatek financí, neváhejte a přispějte jim také. Část z peněz totiž poputuje na podporu výuky dětí z ostrovů v Tichém oceánu.

Foto: https://bestawards.co.nz/entries/product/cardboard-desk/

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky