Rozkošné oblečky pro morčata. Jak jinek než made in Japan…

Adam Valový
4. října 2014
2 minuty čtení

Lidé z nějakého zvláštního milují oblékání svých zvířecích mazlíčků. Trhákem jsou nejrůznější oblečky pro psy, ale trochu se zapomíná na ostatní zvířátka. Co když máte doma morče a chcete mu dopřát stylový outfit? Díky japonskému návrháři jménem Maki Yamada můžete!

Japonci jsou velmi vynalézavý národ, který vždy vyrukuje s něčím nevšedním. Maki Yamada není výjimkou a vytvořil internetový obchod „Guinea Pig Fashion“, kde prodává oblečení pro malé čtyřnohé chlupáče. Co v e-shopu najdete? Šatičky, tílečka, kostýmky, kloboučky (i s parukou) a nejrůznější doplňky. A nechybí ani svatební róby…

Kde jsou ty časy, kdy morčatům stačila ke štěstí uklizená klícka, dostatek dobrého krmiva a běhací kolo pro zábavu? Ortodoxní zastánci zvířecích práv namítnou, že jsou oblečky pro morčata nedůstojné, nicméně musíte uznat, že mazlíci ve fotogalerii vypadají rozkošně. Máte-li zájem, připravte si peněženky. Například šatičky pořídíte od cca 14 USD výše, Santovu čepičku za 4 USD.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Příroda a zvířata,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky