Sedací souprava musí být srdcem obývacího pokoje. Jak je na tom ta vaše?

Lenka Němcová
23. listopadu 2018
3 minuty čtení

Nic proti sedacím vakům, posezení na nich je jistě velmi příjemné, ale přesto by v obývacím pokoji neměla chybět pořádná sedací souprava. Taková, na kterou je radost pohledět a ještě lepší si na ní v klidu zarelaxovat. Pokud se vaší stávající sedačce záměrně vyhýbáte, protože má leccos za sebou, trčí z ni pružiny a vypadá, jako kdyby se měla každou chvíli zbortit… na nic nečekejte a pořiďte si novou!

Jak vybrat a nepřebrat?

Kvalitní sedací soupravy něco stojí, a proto není moudré nákup uspěchat. Předem důkladně zvažte, co od ní vyžadujete a pusťte se do výběru v příslušné kategorii.

Potřebujete-li spoustu místa pro své věci, poohlédněte se po sedačce s úložným prostorem. Anebo by se vám hodila rozkládací varianta, která v případě potřeby zastane funkci postele? S tím vám neporadíme, protože jen vy sami nejlépe víte, jakým způsobem ji hodláte využívat.

Dalším důležitým kritériem je počet míst k sezení. Spočítejte si, kolik se vás obvykle v obýváku sejde a podle toho zvolte odpovídající velikost – samozřejmě s ohledem na dispozice místnosti (sedačka by neměla překážet!). Aneb zatímco někdo si vystačí s dvoj či trojmístnou pohovkou, jiný potřebuje obří sedačku do U…

Nakupujte u spolehlivého prodejce

Doby, kdy byli zákazníci omezeni nabídkou nejbližší kamenné prodejny, jsou dávno minulostí. O to pečlivěji byste však měli přistupovat k výběru e-shopu. Řiďte se především dobrým jménem prodejce nikoliv pouze cenovkou vybraného zboží.

Bohatý výběr sedacích souprav všech typů nabízí například Nábytek Natali. E-shop je na trhu přes 10 let, umožňuje nákup na splátky a při nákupu nad deset tisíc korun si neúčtuje dopravu. Detaily o vybraném modelu sedačky či jiné informace o zboží vám ochotně poskytne zákaznická podpora.

Nákup probíhá hladce od začátku až do konce a užijete si ho mnohem více než hledání sedačky v kamenných prodejnách, které nabízí jen zlomek z toho, co si můžete prohlédnout z pohodlí domova třeba i o půlnoci.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky