Zábava

Šílený youtuber požírá měsíce staré syrové maso a civí do Slunce

Definovat, co je normální a co šílené, není dost dobře možné, neboť každý vnímá onu normálnost jinak. Nicméně někteří lidé prostě šílení jsou. Anebo snad máte jiný názor na člověka, který konzumuje staré syrové maso? Polemiku o tom, zda je maso pro lidský organismus prospěšné, nebo ne, teď nechme stranou. Sv3rige je hodně ulítlý týpek, který konzumuje i několik měsíců staré flákoty. V jednom z videí dokonce zkouší tři roky staré kuře.

Sv3rige se prezentuje jako anti-vegan a natáčí videa plná pokroucených faktů, polopravd a demagogických názorů. Je zastáncem teorie, že země je placatá, pravidelně kouká do Slunce a vůbec dělá věci, nad kterými zůstává rozum stát.

V jednom z videí například popisuje, jak na ulici jedl syrové kravské srdce, děti nevěřícně koukaly na tvář od krve a brečely.

Youtuber si libuje v přestárlém mase, které nazývá „high meat“. Tvrdí, že se po konzumaci cítí jako na drogách – a skutečně tak vypadá.

Sv3rigova videa jsou plná paradoxů – na jedné straně tvrdí, jak je syrové maso prospěšné, ale na straně druhé pak popisuje svou hospitalizaci. Jeho počínání ho málem stálo život a doposud trpí následky otravy.

Na následujícím videu se můžete podívat, jak si libuje v rok starém mase. Očividně mu zas tak nechutná…

Další články

Svět v miniaturách: Fascinující hobby modelářství

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Big Brother zase s námi aneb Česko a Slovensko zažívá po 18 letech návrat kultovní reality show!

Skupina Tak co představila revoluční videoklip. Vytvořila ho uměla inteligence!

Hrátky s umělou inteligencí: Simpsonovi, kdyby je hráli slavní herci

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *