Děti a rodina

Školní aktovka, nebo školní batoh? Co při výběru zohlednit?

Během letních prázdnin začíná spousta rodičů nakupovat školní vybavení pro prvňáčky, přičemž jednou z nejdůležitějších součástí je aktovka, respektive batoh. Při výběru konkrétního modelu byste měli zohlednit výšku, váhu a tělesnou konstituci dítěte. Zapomenout byste však neměli ani na zdravotní nezávadnost, a proto se v následujících řádcích zaměříme na školní batohy, jež nejenže neškodí zádům, ale zároveň vypadají stylově.

Jedním z předních českých výrobců školních batohů je společnost STIL, jejíž konkurenční výhodou jsou kvalita, nízká váha a perfektní provedení. V nabídce je nespočetné množství setů skládajících se z batohu, penálu, boxu, peněženky, zástěrky a dalších školních potřeb, a tak vám odpadnou starosti se sháněním ostatního školního vybavení. Školní batohy jsou k dostání v následujících variantách.

Školní batohy pro žáky 1. stupně

Pokud sháníte školní batohy pro 1. stupeň, počítejte, že cena se pohybuje okolo 1 400 korun. I když některé alternativy stojí trochu více. Batohy jsou ergonomicky tvarované a odlehčené, což nezatíží záda ani nejmenších ratolestí. Dokonce jsou vybaveny reflexními prvky, a tak je dítě vidět i za šera. U batohů značky STIL jsou záda anatomicky tvarovaná a disponují pevnou konstrukcí, a tak se nestane, že by si vaše dítko stěžovalo na bolesti zad. Ještě navíc takový batoh dokonale sedí i dítěti menšího vzrůstu.

Školní batohy pro žáky 1. stupně jsou v různých motivech. Pro mladé dívky jsou připraveny růžové alternativy, pro chlapce zase s autíčky.

Školní batohy pro studenty

Oproti dětským školním batohům se školní batohy pro studenty liší velikostí a tvarem. Jsou v nabídce jak barevné verze, tak i elegantní jednobarevné. Stylově vypadají batohy na notebooky Envoy, jež ocení zejména studenti vysokých škol, kteří si do školy nosí pouze notebook.

Další články

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Profesionální hlídání dětí je dostupné a spolehlivé

3 tipy, jak rozvíjet dítě v předškolním věku

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *