Děti a rodina

Školní aktovka, nebo školní batoh? Co při výběru zohlednit?

Během letních prázdnin začíná spousta rodičů nakupovat školní vybavení pro prvňáčky, přičemž jednou z nejdůležitějších součástí je aktovka, respektive batoh. Při výběru konkrétního modelu byste měli zohlednit výšku, váhu a tělesnou konstituci dítěte. Zapomenout byste však neměli ani na zdravotní nezávadnost, a proto se v následujících řádcích zaměříme na školní batohy, jež nejenže neškodí zádům, ale zároveň vypadají stylově.

Jedním z předních českých výrobců školních batohů je společnost STIL, jejíž konkurenční výhodou jsou kvalita, nízká váha a perfektní provedení. V nabídce je nespočetné množství setů skládajících se z batohu, penálu, boxu, peněženky, zástěrky a dalších školních potřeb, a tak vám odpadnou starosti se sháněním ostatního školního vybavení. Školní batohy jsou k dostání v následujících variantách.

Školní batohy pro žáky 1. stupně

Pokud sháníte školní batohy pro 1. stupeň, počítejte, že cena se pohybuje okolo 1 400 korun. I když některé alternativy stojí trochu více. Batohy jsou ergonomicky tvarované a odlehčené, což nezatíží záda ani nejmenších ratolestí. Dokonce jsou vybaveny reflexními prvky, a tak je dítě vidět i za šera. U batohů značky STIL jsou záda anatomicky tvarovaná a disponují pevnou konstrukcí, a tak se nestane, že by si vaše dítko stěžovalo na bolesti zad. Ještě navíc takový batoh dokonale sedí i dítěti menšího vzrůstu.

Školní batohy pro žáky 1. stupně jsou v různých motivech. Pro mladé dívky jsou připraveny růžové alternativy, pro chlapce zase s autíčky.

Školní batohy pro studenty

Oproti dětským školním batohům se školní batohy pro studenty liší velikostí a tvarem. Jsou v nabídce jak barevné verze, tak i elegantní jednobarevné. Stylově vypadají batohy na notebooky Envoy, jež ocení zejména studenti vysokých škol, kteří si do školy nosí pouze notebook.

Další články

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Profesionální hlídání dětí je dostupné a spolehlivé

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *