Správný výběr plesových šatů

Adam Valový
3. listopadu 2014
2 minuty čtení

Plesová sezóna nám už pomalu a jistě klepe na dveře. Pro dámy to znamená nervy, jaké šaty si koupit, aby nejvíce ohromily všechny na plesu. Ale také krásně prožitý večer, ať už se svojí drahou polovičkou nebo bez ní. Je opravdu velice důležité, aby se každá žena cítila jako královna nebo alespoň princezna. Splní si tak své tajné sny, a právě k tomu je zapotřebí si koupit ty nejvhodnější šaty, které podtrhují její dokonalou krásu. Pokud ještě nemáte koupené nebo vybrané nějaké ty šaty na ples, tak se pohodlně usaďte a my Vám poradíme, jak na to.

Asi ta vůbec nejdůležitější věc na celých šatech je vhodný střih, který musí padnout na Vaší postavě jako ulitý a zároveň krásně propracovaný. O to snazší potom to vybírání bude. Druhou, řekla bych, velmi důležitou věcí je výběr barvy šatu, který musí správě ladit hlavně s partnerem, poté Vašimi botami, kabelkou a případně doplňky. Další důležitou věcí, na kterou musíte při výběru šatů myslet je ta, že budete tancovat, tím pádem si musíte zároveň vybrat pohodlné a příjemné šaty. Neměly by Vás nikde tlačit, škrtit, kousat, padat a vytvářet nepříjemné záhyby. Při výběru barvy dejte na svůj instinkt. Ty šaty, které Vám barvou padnou do oka jako první, jsou většinou ty pravé. Pokud jste žena se světlými vlasy, vyberte si šaty laděné spíše do pastelových a světlých barev. Brunetky by měly vybírat mezi tmavšími barvami. Černovlásky, dejte na syté barvy, jako jsou červená, modrá nebo petrolejová. A dámy se zrzavými vlasy, vy vyniknete ve žluté a zelené. Podstatnou roli hraje i barva Vaší pleti. Pokud si nejste úplně jistá barvou, je tam na pomoc obsluha, která Vám už se vším poradí. Ale i kamarádka bude mít určitě dobrý a zároveň nezávislý názor.

 

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky