Strašák jménem erektilní dysfunkce: Ohrožena je většina mužů!

Lenka Němcová
11. června 2016
3 minuty čtení

Čas od času se to může stát úplně každému, dokonce i vám. Pokud máte potíže s erekcí, rozhodně nejste sami. Podle statistik se erektilní dysfunkce týká více než poloviny mužské populace ve věku od 35 do 60 let. Alarmující je, že potíže mají i mladíci – v průměru každý desátý muž starší 21 let. Erekci může zkomplikovat únava, stres i zdravotní komplikace či jiné faktory. V případě dlouhodobých problémů je jediným řešením návštěva odborníka. K lékaři se ale v praxi dostaví jen desetina mužů s poruchou erekce.

Pokud jsou potíže s erekcí jednorázové nebo krátkodobé, nejedná se o erektilní dysfunkci, ale o poměrně běžné selhání zapříčiněné některým z mnoha různých faktorů. K častým příčinám patří strach z prvního milování – obava z toho, že se styk ženě nebude líbit, strach ze ztráty image či nechtěného početí dítěte. Na vině může být také špatná životospráva či kombinace alkoholu, nedostatku spánku apod.

Ke třem základním projevům erektilní dysfunkce patří problémy s dosažení, erekce, nedostatečné ztopoření penisu a neschopnost udržet erekci po dobu nezbytnou k uskutečnění pohlavního styku. Neúspěch v milostném životě může mít negativní dopad na mužovo sebevědomí a sebeúctu. Proto je podstatné, jak se k problému postaví partnerka.

Při dlouhodobých problémech s dosažením erekce je nejlepším řešením návštěva odborníka. Drtivá většina mužů však erektilní dysfunkci řeší pomocí přípravků na podporu erekce. Jedním z nich je například Kamagra Gold – plnohodnotná náhražka – generikum – známého léku Viagra. V Kamagře je obsažena látka Sidenafil v identickém množství jako ve Viagře.

Rozhodnete-li se generikum Viagry vyzkoušet, seznamte se s informacemi obsaženými na příbalovém letáku. Kamagru nesmí užívat pacienti, kteří prodělali infarkt nebo mají jiné problémy se srdcem, špatnou srážlivost krve, nízký nebo vysoký krevní tlak. Přípravek může mít nežádoucí účinky a v případě užívání jiných léků vyžaduje společné užívání schválení ošetřujícím lékařem.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky