Zábava

Super hračka, která zabaví (téměř) každého psa

Máte doma psího neposedu, který vyžaduje neustálou pozornost? Pak se zřejmě nikdy nenudíte. Ale co když už nevíte, jak čtyřnohého kamaráda zabavit a začínáte propadat v zoufalství? Právě pro takové případy je určena inovativní hračka pro psy. SwiftPaws – česky hbité packy – je interaktivní hra, kterou si psisko okamžitě zamiluje. A vy určitě taky!

SwiftPaws se skládá z několika kladek, kterými vytyčíte herní zónu. Nepotřebujete k tomu příliš mnoho prostoru, bude vám stačit menší plácek před domem. Jednotlivé prvky jsou spojeny lankem, po kterém se pohybuje praporek. A právě v tom spočívá smysl hry – pes musí praporek chytnout.

Rychlost vlajky lze regulovat pomocí dálkového ovládání a může dosáhnout až 30 km/h. Pejsek se tudíž musí hodně snažit, aby se mu podařilo kořist lapnout. Na jedno nabití si můžete hrát kolem 10 – 15 minut, což se sice jeví jako poměrně krátká doba, ale s přihlédnutím k tomu, že jedna hra trvá kolem 2 – 3 minut, je kapacita baterie dostačující.

A kolik SwiftPaws stojí? Cena za základní sadu, která obsahuje všechny nezbytné prvky, činí 149 USD. Můžete si dokoupit i další 2 kladky za 39 USD a postavit díky ním o něco komplexnější hřiště. Hračka se zatím neprodává, ale na trhu bude co nevidět. Pejskaři – těšíte se?

Další články

Big Brother zase s námi aneb Česko a Slovensko zažívá po 18 letech návrat kultovní reality show!

Skupina Tak co představila revoluční videoklip. Vytvořila ho uměla inteligence!

Hrátky s umělou inteligencí: Simpsonovi, kdyby je hráli slavní herci

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Sylvester Stallone navštívil Vatikán a zaboxoval si s papežem Františkem

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *