Super hračka, která zabaví (téměř) každého psa

Adam Valový
7. června 2018
2 minuty čtení

Máte doma psího neposedu, který vyžaduje neustálou pozornost? Pak se zřejmě nikdy nenudíte. Ale co když už nevíte, jak čtyřnohého kamaráda zabavit a začínáte propadat v zoufalství? Právě pro takové případy je určena inovativní hračka pro psy. SwiftPaws – česky hbité packy – je interaktivní hra, kterou si psisko okamžitě zamiluje. A vy určitě taky!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

SwiftPaws se skládá z několika kladek, kterými vytyčíte herní zónu. Nepotřebujete k tomu příliš mnoho prostoru, bude vám stačit menší plácek před domem. Jednotlivé prvky jsou spojeny lankem, po kterém se pohybuje praporek. A právě v tom spočívá smysl hry – pes musí praporek chytnout.

https://www.youtube.com/watch?v=6-OYarQv0JE

Rychlost vlajky lze regulovat pomocí dálkového ovládání a může dosáhnout až 30 km/h. Pejsek se tudíž musí hodně snažit, aby se mu podařilo kořist lapnout. Na jedno nabití si můžete hrát kolem 10 – 15 minut, což se sice jeví jako poměrně krátká doba, ale s přihlédnutím k tomu, že jedna hra trvá kolem 2 – 3 minut, je kapacita baterie dostačující.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

A kolik SwiftPaws stojí? Cena za základní sadu, která obsahuje všechny nezbytné prvky, činí 149 USD. Můžete si dokoupit i další 2 kladky za 39 USD a postavit díky ním o něco komplexnější hřiště. Hračka se zatím neprodává, ale na trhu bude co nevidět. Pejskaři – těšíte se?

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky