Superstylové teplákové soupravy pro chlapy. GULE DEJ SI DOPRAVA!

Adam Valový
14. června 2018
2 minuty čtení

Tepláková souprava, gule dej si doprava… Tak zní část textu známého songu kapely Nightwork, který si tak trochu střílí z příznivců populárního volnočasového outfitu. Jenomže pravdou je, že nic moc pohodlnějšího a zároveň tak stylového nenajdete. Pravděpodobně znáte jen hrstku lidí, kteří tepláky příliš nemusí – a těžko říct, jestli je ve skutečnosti doma také nenosí.

Stylová tepláková souprava je „must have“ každého moderního muže. Přijde vhod při odpoledním joggingu v parku, můžete ji nosit doma, ale bez obav v ní vyrazit i do města. Uznáváme, že na schůzky s důležitými klienty a obchodními partnery se příliš nehodí, ale za vhodně zvolený kousek se jinak nemusíte stydět téměř nikde.

Kvalitní tepláková souprava s povedeným designem z vás udělá módní ikonu. Poohlédnout se po ní můžete v e-shopu s příznačným názvem Buď chlap. Pro zimní měsíce jsou určeny kombinace s dlouhými rukávy, v létě vám přijdou vhod kraťasy.

A když už budete nakupovat, nezapomeňte na neméně pohodlné tenisky. Vsadíte na klasiku v podobě adidasek, nebo si zaexperimentujete s méně známou značkou? Nabídka je široká, určitě v ní najdete to své!

 

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky