Krása a móda

Superstylové teplákové soupravy pro chlapy. GULE DEJ SI DOPRAVA!

Tepláková souprava, gule dej si doprava… Tak zní část textu známého songu kapely Nightwork, který si tak trochu střílí z příznivců populárního volnočasového outfitu. Jenomže pravdou je, že nic moc pohodlnějšího a zároveň tak stylového nenajdete. Pravděpodobně znáte jen hrstku lidí, kteří tepláky příliš nemusí – a těžko říct, jestli je ve skutečnosti doma také nenosí.

Stylová tepláková souprava je „must have“ každého moderního muže. Přijde vhod při odpoledním joggingu v parku, můžete ji nosit doma, ale bez obav v ní vyrazit i do města. Uznáváme, že na schůzky s důležitými klienty a obchodními partnery se příliš nehodí, ale za vhodně zvolený kousek se jinak nemusíte stydět téměř nikde.

Kvalitní tepláková souprava s povedeným designem z vás udělá módní ikonu. Poohlédnout se po ní můžete v e-shopu s příznačným názvem Buď chlap. Pro zimní měsíce jsou určeny kombinace s dlouhými rukávy, v létě vám přijdou vhod kraťasy.

A když už budete nakupovat, nezapomeňte na neméně pohodlné tenisky. Vsadíte na klasiku v podobě adidasek, nebo si zaexperimentujete s méně známou značkou? Nabídka je široká, určitě v ní najdete to své!

 

 

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Zdravím, teplákové soupravy jsou pohodlné a příjemné, ale nevím s tím nošením všude a furt. Každopádně se chystám si už nějakou pořídit… Mám už jednu vybranou na bolfíkovi https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Teplakove-soupravy-815.html?counter=1 ,ale koukám buďchlap má také pěkné kousky… A doma je má určitě každej, o tom žádná.. No taky neseděj zdaleka každýmu, nejhorší jsou namakaný týpci v uplejch teplákách, to mi přijde fakt divný. Zdar a gule jedině doleva