The Iron Claw: Zac Efron jako zápasník Von Erich

Adam Valový
12. října 2023
3 minuty čtení

Zac Efron, Jeremy Allen White, a spousta svalů – český divák se může těšit na drsný příběh wrestlingové dynastie Von Erichů.

Do českých kin se brzy chystá filmový zážitek, který zaručeně nenechá nikoho klidným. Snímek s názvem The Iron Claw představí divákům intenzivní a strhující příběh nerozlučných bratrů Von Erich, kteří se v první polovině 80. let proslavili ve světě profesionálního wrestlingu. Film slibuje nejen vzrušující zápasy v ringu, ale i hluboký pohled do života této kontroverzní rodiny.

Zac Efron, který si zahrál například v nové Pobřežní hlídce, již několikrát ukázal svůj zápal pro extrémní fyzickou přípravu. Jeho transformace pro roli ve filmu The Iron Claw je srovnatelná s tím, jak nabíral svaly pro zmíněný akční snímek. Ale nejen on se do role zápasníka pustil s plným nasazením. Všichni herci, kteří se stali součástí rodiny Von Erichů, museli nabrat svalovou hmotu a dostatečně se připravit na drsné wrestlingové scény.

Jedním z překvapení obsazení je Jeremy Allen White, známý z role ve slavném seriálu Hříšníci, který nám obvykle nepřipadá jako hora svalů. V The Iron Claw však předvádí úžasnou fyzickou transformaci a přesvědčivý výkon.

Film inspirovaný skutečnými událostmi sleduje tragický příběh bratrů Von Erich, kteří touží po nesmrtelné slávě, ale místo triumfů se setkávají s řadou tragédií. Jejich cestu provází stín jejich tvrdého otce a kouče, což dodává filmu hloubku a emoční náboj.

The Iron Claw slibuje intenzivní podívanou, která nešetří emocemi ani akcí. V traileru můžeme vidět, jak herci do svých rolí vložili veškerou energii, a to jak v ringu, tak v osobním dramatu. Obsazení je skvělé – Zac Efron a Jeremy Allen White byli doplněni o Harrise Dickinsona a Stanleyho Simmonse, kteří ztvárnili zbývající dva bratry Von Erich. Holt McCallany pak představuje tyranizujícího otce rodiny, Maura Tierney hraje jejich matku a Lily James si zahraje Kevinovu partnerku Pam.

Film napsal a natočil Sean Durkin, který má za sebou úspěšné snímky jako Martha Marcy May Marlene a Klíčka, a také pracoval na seriálu Smrtící podoba. Durkin má výjimečný talent pro vytváření napínavých a emotivních příběhů, což je zárukou kvalitního filmového zážitku.

Premiéra filmu The Iron Claw byla pro česká kina ohlášena na 21. března. Snímek slibuje vzrušující směsici akce, dramatu a skvělého obsazení, které si získá srdce diváků. Nenechte si ujít příběh nerozlučných bratrů Von Erich, kteří se snažili změnit svět wrestlingu, a zaplatili za to vysokou cenu.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  3. listopadu 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky