The Pumpkin Geek vyřezává do dýní ryzí umění. Tomu neuvěříte!

Adam Valový
2. května 2018
2 minuty čtení

Ačkoliv ještě nezačalo ani léto a do podzimu tedy zbývá poměrně dost času, fotografie dýní, které si můžete prohlédnout v tomto článku, jsme si zkrátka nemohli nechat pro sebe. V souvislosti s dýněmi a Halloweenem jste již zřejmě viděli kde co – a možná máte pocit, že vás žádný kreativec nemůže překvapit. Ale to jste ještě neviděli díla od Alexe Wera, který si vysloužil přesdívku The Pumpkin Geek. Právem je považován za krále dýňového umění.

S budováním svého oranžového impéria začal během Halloweenu v roce 2009. Používá techniku 4 barev, která spočívá ve vyřezávání v různých hloubkách – jedna je kompletní výřez, další dvě ve dvou různých úrovních a poslední vrstva – ta nejtmavší – je netknutá.

Jak je vidno z obrázků, Wer dokáže na dýních vytvořit neuvěřitelně detailní obrázky. Když dýně prosvětlí zevnitř, vypadá do, jako by jeho umění chtělo vyskočit ven. Více jeho prací najdete na http://thepumpkingeek.com/.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky