Stylové gadgety

Tomikup – online seznam dárků, který vám ušetří spoustu starostí

Dárky je lepší dávat než dostávat. Pocit, kdy někomu ze svých blízkých věnujete věc, po které již dávno touží, je vskutku velmi uspokojující. Jenomže to je právě ten problém. Kdo vám dá jistotu, že nešlápnete vedle a vyberete ten správný dárek? Co když bude vaše snaha marná a zbytečně utratíte peníze za něco, co dotyčný odloží někam do krabice? Předejděte stresu tím, že začnete používat populární online aplikaci Tomikup. Díky ní vyberete ty nejlepší dárečky a všichni kolem vás budou nakonec spokojení!

Co je to ten Tomikup?

Tomikup je online seznam dárků, který celý proces obdarovávání maximálně zpříjemňuje. Primární funkcí je vytvoření tzv. wishlistu, do kterého uživatel sepíše vytoužené dárky. Těm nastaví prioritu a upozorní tak ostatní na věci, které by si přál zdaleka nejvíce. Pak stačí, když do appky přizve přátele, kteří si budou moct seznam kdykoliv prohlédnout.

Online seznam dárků má mnohem větší výhody, než se na první pohled jeví. Vzhledem k možnosti rezervace jednotlivých položek nedojde k situaci, že oslavenec dostane dva stejné dárky. O možnost překvapení však nepřijde – tvůrce seznamu totiž neuvidí, kdo si rezervoval jaký dáreček.

Seznamy dárků lze tvořit individuálně i kolektivně. Wishlisty vám přijdou vhod po celý rok, ať už při příležitosti významného výročí, oslavy narozenin nebo na Vánoce. Proč se spoléhat na ručně psané seznamy a neustále se ujišťovat, že ostatní nekoupili identický dárek jako vy, když můžete mít kdykoliv po ruce praktický seznam online? A pozor, Tomikup umožňuje také tvorbu blacklistu – seznamu věcí, které nepotřebujete.

Další důvody, proč používat Tomikup

Tomikup vám ušetří spoustu času a starostí. Registrace je zcela zdarma a do aplikace můžete vstupovat z libovolného zařízení. Ovládání je intuitivní a vůbec – vyzkoušejte a uvidíte 🙂 Více na www.tomikup.cz.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dárky dostávám hodně ráda. celý rok si píšu seznam a pak ho nenápadně zapomínám doma na stole, aby si manžel všimnul. Tomikup vyzkouším, třeba to bude lepší než si psát papírky po peněžence.