Příroda a zvířata

TOP účesy z říše zvířat. Tato morčata mají lepšího kadeřníka než vy!

Zvířata se mají, protože nemusí řešit tak povrchní věci, jako je například účes. Za prvé mají úplně jiné priority při výběru partnera a za druhé to za ně někdy dělají jejich majitelé. Ale kdo je podle vás největší stylař? My jsme tipovali lva, protože jeho hřívě nemůže nic konkurovat. A pak jsme viděli fotky morčat a změnili jsme názor.

V morčatech se příliš nevyznáme, ale vygooglovali jsme, že péče o srst těch těch dlouhosrstých není jednoduchá. Někteří chovatelé ji sice nechávají svému osudu, ale podle toho pak nebohá zvířátka vypadají. Aby morče vypadalo jako na fotografiích v galerii, musí se srst čistit, česat a opečovávat vhodně zvolenou kosmetikou.

Pokud se vám dlouhosrstá morčátka zalíbí natolik, že se rozhodnete jedno si pořídit, poohlédněte se po plemenech jako Coronet (dlouhá rovná srst), Peruánec (dlouhá rovná srst), Texel (hustá dlouhá zvlněná a krepovitá srst) Merino (dlouhá zvlněná a krepovitá srst), Alpaka (takový kudrnatý Peruánec) či Lunkarya – Peruánec (podobný jako Alpaka, ale mírně se liší strukturou srsti).

 

Další články

Na co se připravit než si přineseme domů kotě

Proč mají kočky rády krabice?

Levandule a její blahodárný vliv na lidské zdraví

Jak v létě cestovat se psem

Usmívají se kočky?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *