Filmy

Třetí pokračování Wonder Woman nakonec asi nebude. Co na to Gal Gadot?

Aktuální situace v Hollywoodu zasáhla také svět superhrdinů v univerzu DC, a to i v případě osudu oblíbené hrdinky Wonder Woman. Vše začalo slibně, když se zdálo, že se oblíbená herečka Gal Gadot vrátí do role, která jí přinesla světovou slávu. Avšak nejnovější informace naznačují, že nic není tak růžové, jak by se mohlo zdát.

Série událostí započala zklamáním způsobeným negativními reakcemi na její nedávno vydaný projekt, netflixovský akční thriller s názvem „Rachel Stone: Sázka na Srdce.“ Tato sázka na úspěch, na kterou sázeli jak herečka sama, tak i samotná streamovací služba, se setkala s výrazně negativními reakcemi ze strany kritiků. Diváci taktéž neprojevili nadšení, a zdá se, že tento počin nepřinese Gal Gadot ani zdaleka takový úspěch, jaký by si přála. Tím vznikla přirozená otázka, zda by nebylo lepší, kdyby se navrátila k osvědčenému projektu, který ji proslavil – tedy třetímu dílu Wonder Woman.

Připomeňte si trailer k prvnímu snímku. Je to již nějaký ten pátek.
Pokračování neslo název Wonder Woman 1984.

Hereččina naděje k návratu do osvědčené hrdinskou roli však zřejmě nadobro zhasla. „Zaručené informace“ o tom, že noví hlavouni DC, James Gunn a producent Peter Safran, herečce přislíbili nový díl Wonder Woman, se nyní jeví jako poněkud přifouknuté. Podle zákulisních informací, které se dostaly doéteru, si tito tvůrci novou Wonder Woman vůbec nepřipouštějí. Slůvka o novém scénáři, který měl nahradit původní nápady režisérky Patty Jenkins, se prý na skutečnosti vůbec nezakládají. A ani Gal Gadot žádné konkrétní informace o třetím dílu nedostala.

Vzhledem k současnému stavu DC univerza, které je v neustálém pohybu a restrukturalizaci, se tato nejistota jeví jako dalším krok k ještě většímu zmatku. Plány na restart univerza s novými i starými tvůrčími postupy jen přispívají k trablům v komunikaci mezi studiem a jeho herci. Situace kolem třetího dílu Wonder Woman jen ukazuje, že nejde o osamocený incident, ale nyní již běžný problém studia.

Výsledkem je, že naděje na třetí díl Wonder Woman velmi pohasla. Gal Gadot i fanoušci si budou muset počkat, zda se situace zklidní a zda se oblíbená superhrdinka znovu vrátí na plátna kin. nad se DC a Warner Bros. naučí lépe komunikovat a plánovat, aby se podobný chaos v budoucnu neopakoval.

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *