Úchvatné fotografie divokých afrických zvířat

Adam Valový
18. září 2014
1 minuta čtení

Zvířata patří mezi nejoblíbenější objekty fotografů. Jsou neuvěřitelně fotogenická, ať už dělají cokoliv. Španělská fotografka Marina Cano, která se zabývá především focením života v divočině, tráví spoustu času cestováním po Jižní Africe a Keni. Podařilo se jí zachytit neuvěřitelné snímky exotických tvorů a vy si je můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Marina Cano tentokrát vyvinula extrémní trpělivost a úsilí, což se jí opravdu vyplatilo. Její fotografie si nezadají s uměleckým dílem a dávají nám možnost nahlédnout do soukromí nezkrocených žiraf, slonů, zeber a dalších afrických tvorů. Dechberoucí fotografie rozhodně nejsou výsledkem náhody, ale naopak usilovné práce od úsvitu do soumraku. Fotografka má nádherné povolání, které však není pro každého. Pokud vás zajímá, jak vypadá její běžný den, podívejte se na detailní dokument na 500px. Ještě předtím se ale pokochejte nespoutanou africkou přírodou ve fotogalerii…

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Příroda a zvířata,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky