Filmy

Upír v rodině: Netflix rozjasní Štědrý den brazilskou komedií

Pokud si chcete letos pod stromeček nadělit pořádnou porci smíchu a nečekaných zvratů, máme pro vás tip. Netflix si pro předplatitele připravil speciální dárek v podobě brazilské komedie Upír v rodině (A Vampire in the Family). Streamovací gigant nedávno vypustil oficiální trailer, který slibuje, že by mělo jednat o mix všeho, co k dobré komedii patří. Ted humoru, napětí a upíra ve vedlejší roli.

Hlavním protagonistou je Fernandinho, kterého hraje Leandro Hassumum. Bývalý fotbalový hrdina si užívá poklidného rodinného života, což se změní ve chvíli, když se na prahu jeho domu zjeví nečekaný host – jeho švagr Gregorio (Romulo Arantes Neto). Fernandinho brzy zjistí, že v jeho rodině není vše v pořádku, a s hrůzou odhalí, že Gregorio je ve skutečnosti upír, jenž má v plánu ovládnout svět. Našemu hrdinovi tak nezbývá než sebrat veškerou odvahu a najít způsob, jak tuto nečekanou a poněkud bizarní situaci vyřešit.

Za kameru se postavila režisérka Ale McHaddo, která má za sebou bohatou historii v animovaném světě a svůj talent již předvedla v komedi jako Zkrátka dokonalý (2021) a hororu Deep Hatred (2022). Scénář k filmu vytvořil Paulo Cursino.

V komedii si také zahráli Edson Celulari, Monique Alfradique, Maria Flor Franco, Mel Maia, Antônio Fragoso, Eliezer Motta a Caio Mendonça.

Upír v rodině bude dostupný na Netflixu od 24. prosince 2024, takže pokud máte zájem, můžete si trochu okořenit prožití Štědrého dne o humorný a zároveň napínavý upírský snímek.

Další články

Godzilla x Kong: Nové imperium – trailer je konečně tady!

Já, legenda 2: Nová kapitola postapokalyptického dobrodružství s Will Smithem a Michaelem B. Jordanem

T.I.M.: Sci-fi o tom, když je robot stane posedlým svou tvůrkyní

Furiosa: Sága Šíleného Maxe – Návrat do fenomenálního apokalyptického světa

Barbie 2: Bude, nebo ne? Co si myslí Margot Robbie?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *