Úžasný apartmán v Londýně vypadá jako galerie!

Lenka Němcová
18. března 2018
2 minuty čtení

Potrpíte si na bydlení na úrovni? Pokud máte blízký vztah k umění a designu, bude se vám zamlouvat styl, v jakém byl zařízen jeden londýnský apartmán. Majitel se rozhodl pro renovaci a následný pronájem staršímu páru, který touží po komfortním a stylovém příbytku. Mezi požadavky byla snadná údržba chytré rozvržení interiéru pro jejich sbírku uměleckých předmětů.

Apartmán je sám o sobě poměrně malý, ale díky prvkům, jako jsou velká okna a vysoké stropy, se celkový prostor jeví jako mnohem větší. Při renovaci hrál hlavní roli životní styl páru – sbírání uměleckých předmětů.

S ohledem na požadavky páru se designer rozhodl, že nebude zapotřebí druhá ložnice. Místo toho vytvořil spoustu úložného prostoru a propojil prostorný obývací pokoj s kuchyní. A samozřejmě nechal budoucím nájemníkům dostatek místa pro pro jejich životní lásku – obrazy. Nechybí ani množství umělecky laděných detailů, které umocňují celkový dojem.

Londýnský byteček vypadá skvěle a po návštěvníci se v něm cítí jako v útulné galerii. Obyvatelé si výsledek nemohou vynachválit a architekta pochválili také za přítomné materiály, které se snadno čistí a nevyžadují přílišné úsilí na údržbu.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Pokud se vám apartmán líbí, pusťte se do přestavby svého bydlení. Třeba se vám podaří podobný výsledek!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.
[hana-code-insert name=’dole‘ /]

10.

Foto: https://www.designswan.com/archives/stunning-gallery-looking-apartment-in-london.html

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky