Bydlení a styl

Úžasný apartmán v Londýně vypadá jako galerie!

Potrpíte si na bydlení na úrovni? Pokud máte blízký vztah k umění a designu, bude se vám zamlouvat styl, v jakém byl zařízen jeden londýnský apartmán. Majitel se rozhodl pro renovaci a následný pronájem staršímu páru, který touží po komfortním a stylovém příbytku. Mezi požadavky byla snadná údržba chytré rozvržení interiéru pro jejich sbírku uměleckých předmětů.

Apartmán je sám o sobě poměrně malý, ale díky prvkům, jako jsou velká okna a vysoké stropy, se celkový prostor jeví jako mnohem větší. Při renovaci hrál hlavní roli životní styl páru – sbírání uměleckých předmětů.

S ohledem na požadavky páru se designer rozhodl, že nebude zapotřebí druhá ložnice. Místo toho vytvořil spoustu úložného prostoru a propojil prostorný obývací pokoj s kuchyní. A samozřejmě nechal budoucím nájemníkům dostatek místa pro pro jejich životní lásku – obrazy. Nechybí ani množství umělecky laděných detailů, které umocňují celkový dojem.

Londýnský byteček vypadá skvěle a po návštěvníci se v něm cítí jako v útulné galerii. Obyvatelé si výsledek nemohou vynachválit a architekta pochválili také za přítomné materiály, které se snadno čistí a nevyžadují přílišné úsilí na údržbu.

Pokud se vám apartmán líbí, pusťte se do přestavby svého bydlení. Třeba se vám podaří podobný výsledek!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Foto: https://www.designswan.com/archives/stunning-gallery-looking-apartment-in-london.html

 

Další články

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Každý nápoj vyžaduje jiný druh sklenice. Víte, kterou kdy použít?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *