V privátních lázních nabízí zajímavé procedury (vinné & pivní)

Lenka Němcová
7. listopadu 2019
2 minuty čtení

Pokud přemýšlíte nad odpočinkem po náročném a stresujícím pracovním dnu, rozhodně si dopřejte některou z procedur v privátních lázních. Pro člověka je občas těžké odpoutat se od strastí každodenního života a pracovních povinností. Jakmile však vstoupíte do prostor wellness centra, jako je například to jedno v Praze na Řehořově ulici, najednou přijdete na úplně jiné myšlenky. Dostanete se do oázy klidu, kde se zpomalí najednou čas.

Pivní lázně

Obrovské popularitě se těší pivní lázně. Jak už samotný název napovídá, dopřejete si nezapomenutelné pivní procedury v soukromém diskrétním prostředí. Poskytnutý vám bude kompletní servis. Po pivních lázních touží nejen pánové, kteří tento zlatavý mok milují, ale i mnohé dámy, neboť chmel jako takový má blahodárné účinky na pokožku. Primárním cílem pivní lázeňské terapie však je dosáhnout maximálního psychického i fyzického uvolnění.

Ulehnete do pivní koupele ve speciální dřevěné vaně, která disponuje vířivým systémem vzduchových trysek. Voda teplá okolo 36 stupňů Celsia obsahuje extrakt, z něhož se vyrábí české pivo, přičemž daný extrakt je plný bílkovin, vitamínů, sacharidů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.

Vinné lázně

Zapomenout nesmíme ani na vinné lázně, jež preferují zejména lidé s láskou k vínu jako takovému. Vinná terapie využívá léčivé účinky vinných výtažků. Procedury tohoto charakteru se provádí od pradávna. Privátní lázně v Praze nabízí perličkovou koupel v kombinaci s kvalitními přírodními extrakty z vinné révy a hroznového oleje.

Do privátního studia můžete vyrazit nejen sami, ale klidně i s partnerem či partnerkou. Záleží pouze na vás, zda si chcete užít odpočinek soukromě, či raději ve společnosti blízkého člověka. Dopřejte si jedinečný zážitek a dokonalé uvolnění.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky