Valentýnské dárky pro přítele

Adam Valový
3. ledna 2014
3 minuty čtení

Co dát svému příteli k Valentýnu? Otázka milionu žen každý rok. Přitom to není tak těžké.

Je přítel sportovní nadšenec? Dejte mu tričko či povlečení se znakem jeho oblíbeného týmu, sen každého muže. Nebo mu můžete předplatit sportovní časopis, každý týden či dva tak bude moct ocenit vaši prozíravost, že se nemusí nudit a může si počíst o svých oblíbených hvězdách.

Je-li blázen do her – je to jasné. Kupte mu novou hru, o které stále mluví, nebo některou dle svého výběru. Hrozí sice nebezpečí, že o něm nebudete další měsíc vědět, jelikož bude hrát. Radost mu tím ale definitivně uděláte.

Co takhle film na DVD? Ne žádné romantické slaďárny, ale nějakou pořádnou bojovku a drama. Gladiátor, nové Rychle a Zběsile či nový horor. Získáte tím navíc spolu strávený čas, při pozdějším sledování filmu. A nebo kupte CD jeho oblíbené kapely, to ho zajisté potěší a utvrdíte ho v tom, že víte, co má rád.

Máte-li aspoň trochu romantickou polovičku, kupte šampaňské a jahody v čokoládě, pustě si oblíbený film a máte na zábavu po večeři postaráno. Jen pozor, aby stejný dárek nepřinesl i on vám.

Typickým dárkem je voňavka, pozor ale při výběru. To, co voní vám, nemusí pak vonět jemu. A tak se buď zeptejte jeho kamarádů, jeho matky anebo mu nenápadně prolezte šuplíky, zda už někde nemá vypotřebovanou nádobu od voňavky.

Darovat můžete i něco, co se mu bude ve skutečnosti nakonec hodit. Pár rukavic do mrazivého počasí, novou peněženku protože se mu stará roztrhla nebo pletenou teplou šálu.

Častým dárkem, ačkoliv již v jiné cenové kategorii jsou stříbrné nebo zlaté hodinky, ale záleží na vaši drahé polovině, jestli je náležitě ocení a využije. A proto jste-li spolu jen týden, skoro ho neznáte, jen mu chcete udělat radost, rozhlédněte se po něčem levnějším.

Pokud budete znát svého přítele opravdu dobře, nebude pro vás problém, vymyslet mu dárek. Chce to jen se trochu zamyslet nad tím, co má rád a co ho zaručeně potěší.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky