Ve Švýcarsku mají DOKONALÝ wellness rezort. Tam chcete!

Lenka Němcová
6. dubna 2018
2 minuty čtení

Zima se konečně odporoučela a jaro začíná nabírat na síle. A jak jste na tom se zásobami energie vy? Pokud jste přes zimu spotřebovali všechnu šťávu, která vám v baterkách zbyla po náročném roce 2017, možná byste si měli sbalit to nejnutnější a vyrazit směrem do švýcarského Valois. Kromě toho, že se vám naskytne pohled na nejkrásnější evropské hory, se vašemu tělu i duši dostane perfektní péče v jednom z nejluxusnějších rezortů.

Připravte se na pořádný průvan v peněžence. Ceny jsme raději nezjišťovali, ale při pohledu na fotografie níže je jasné, že ubytování v 51 Degrees Thermal Resortu nebude vůbec levné. Na druhou stranu to tam vypadá jako v ráji.

Rezort navrhla a postavila firma Marc-Michaels Interior Design a povedl se jí mistrovský kousek. Harmonické spojení moderního vybavení a přírodních materiálů budí dojem, že právě takto vypadá ráj.

Apartmány jsou jedním slovem luxusní. Zároveň neskutečně útulné až domácké. Jakmile vstoupíte dovnitř, spadne vám čelist a nezmůžete se na nic jiného než na „WOW, tohle nesmí skončit!“ Ale nejde jen o komfort, rezort je unikátní i polohou. Nachází se v bezprostřední blízkosti úchvatných pohoří a garantuje hostům neopakovatelný výhled na vrcholky hor.

A aby toho nebylo málo, nechybí zde ani léčivá minerální voda. Suma sumárum jde o místo, kde tráví dovolenou ti nejnáročnější.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky