Sex a vztahy

Venušiny kuličky zpevní pánevní dno

Venušiny kuličky patří mezi nejpopulárnější intimní pomůcky pro ženy. Mají také i zdravotní efekty a mnoha ženám i párům pomáhají od obtíží.

Podstatou vaginálních kuliček jsou obvykle dvě duté plastové kuličky o průměru od 2,5 do 3,5 cm, které jsou spojeny. V těchto kuličkách se nacházejí menší a těžší, většinou kovové kuličky. Pohybem se malé kuličky uvnitř rozhoupou a přenášejí vibrace na plastové kuličky. Toto jemné chvění stimuluje poševní svaly a zajišťuje jejich prokrvení. K samotnému posílení však dochází snahou ženy zadržet kuličky v pochvě.

feel sili

 

Čím jsou pohyby těla aktivnější, tím se stimulace zvýší. Nejlevnější kuličky jsou spojeny kratším tkaným provázkem a pokračují delším provázkem tvořícím očko, toto slouží k zachycení kuliček vložených do vagíny. Jejich vnějším obalem je prostý plast. Dražší modely jsou vyráběny ze silikonu včetně propojovací spojky. Jejich výhodou je vyšší hygiena a nižší hlučnost. Nejdražší typy jsou vyráběny z lékařsky čistých silikonových směsí a je možno je vyvařit. Existují také elektro-vibrační modely, ovšem to je spíše dvojité vibrační vajíčko.

Kvalita jde při nákupu ruku v ruce s cenou. Pořizovací cena se pohybuje od 100Kč do 600Kč. Na trhu můžeme sehnat kuličky od „obyčejných“ plastových, které jsou lepené ze dvou polokoulí a spojené tkaným provázkem až po luxusní jemné a hebké kousky.

Zdroj: Internet

Další články

Budoucnost sexuálních robotů

Žárlivost – důkaz lásky nebo psychické onemocnění? Jak se jí vyhnout?

Nejromantičtější rande prozradí, jak dobře umíte vnímat svého parnera

Výhody a nevýhody vztahu lidí s velkým věkovým rozdílem

Jak mít dobrý vztah s tchyní? Probuďte v ní ženu!

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *