Vizuální deníček pro každý den: Květiny a káva

Adam Valový
29. dubna 2018
1 minuta čtení

Pokud i váš den začíná voňavou kávou, vítejte v klubu. Ale pravděpodobně neděláte to samé, jako japonský instagramová umělkyně Sawa. Kolem dózičky s kofeinem tvoří jedinečné umění pomocí čerstvých květů. Kompozici fotí shora a celek připomíná oko. Sérii na pokračování nazvala La Fee De Fleur a každé dílo bezprostředně po zdokumentování sdílí online.

Jaký má projekt La Fee De Fleur smysl? Podle autorky je účel její tvorby prostý – chce šířit dobrou náladu a optimismus. Svým fanouškům posílá přání k hezkému pátku, aby jim pomohla nastartovat víkend a v pondělí jim přeje příjemně strávený pracovní týden. Souhlasíme s tím, že její kávový deníček vypadá krásně. Ale zároveň přemýšlíme nad tím, kde neustále bere tolik čerstvých květin. A také doufáme, že jí káva vydrží horká do do chvíle, než práci stihne nafotit.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky