Vřískot má konkurenci? Horor Thanksgiving je silný protivník!

Adam Valový
7. října 2023
2 minuty čtení

Nadcházející hororový film od režiséra Eli Rotha dostane fanoušky žánru do varu. Po více než 15 letech od doby, co Roth představil krátkou ukázku filmu Thanksgiving jako součást projektu Grindhouse, se tento film vrací v plné parádě. A tentokrát se jedná o plnohodnotný hororový snímek, který slibuje šířit teror již od prvního traileru.

Eli Roth je režisérem, který proslul svou láskou k hororovému žánru, a tentokrát se zdá, že chce vytvořit něco, co bude konkurovat ikonickým sériím jako Vřískot a Halloween. Uspěje? Přestože jeho filmografie zahrnuje několik snímků, které by se daly označit za „béčka“ či dokonce „céčka,“ občas se mu podaří vykouzlit něco zajímavého.

Nový film Thanksgiving si bere na paškál události kolem incidentu na Black Friday, který skončil tragicky. Nyní, o několik let později – během Dne díkuvzdání, začnou na scéně přibývat brutální vraždy, které jsou spojeny s tímto tragickým incidentem. V hlavních rolích se předvedou zkušené hvězdy jako Patrick Dempsey, Addison Rae, Gina Gerson a Rick Hoffman. Zajímavý je i fakt, že scénář filmu je v podstatě dílem samotného Eliho Rotha.

První trailer filmu Thanksgiving nám poskytuje ochutnávku atmosféry a napětí, které budou pro tento snímek charakteristické. A přestože se ukázky často nakonec ukážou jako zavádějící, nelze popřít, že nový film od Eliho Rotha má potenciál. V kombinaci s talentovaným hereckým obsazením to může být zajímavá směs, která bude šokovat a děsit diváky.

Datum premiéry filmu Thanksgiving bylo stanoveno na 23. listopadu, takže si ještě budeme muset nějaký ten týden počkat, zda tento hororový nářez opravdu splní očekávání fanoušků. Do té doby si můžeme pustit trailer a doufat, že tento film bude skutečným majstrštykem a nikoliv dalším odpadem.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  7. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky