Mixér

Vydělávání přes internet vám dá svobodu. Zapojte se do systému doživotních odměn!

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo, kdybyste nemuseli ráno vstávat do práce? Někteří lidé nezůstali u pouhého přání a začali vydělávat přes internet. Práce z domova (anebo z pláže) je mnohem komfortnější a dává člověku svobodu. Na druhou stranu je zapotřebí i velká míra zodpovědnosti a sebekontroly. Není snadné se přinutit k práci, když nad vámi nevisí bič zaměstnavatele… Vraťme se však k tomu podstatnému. Chcete taky vydělávat přes internet?

Jednou z možností výdělku je affiliate marketing. Jedná se o férový způsob spolupráce mezi prodejci a jejich partnery. Pro provozovatele e-shopů a poskytovatele služeb je výhodnější, když se o část výdělku rozdělí na základě přivedených a platících zákazníků. Jedním z partnerů se můžete stát i vy. Dokonce k tomu nepotřebujete vůbec nic, snad „jen“ dostatečné množství kontaktů.

Partnerský program funguje na velmi jednoduchém principu. Přivedete prodejci zákazníka a on vám vyplatí odměnu – obvykle předem stanovené procento z utracené částky. Podmínkou je, aby zákazník zavítal na cílový web přes odkaz s vaším unikátním ID. Jedině tak vás bude obchodník schopen identifikovat a započítat vám odměnu.

Zda odkazy s referenčním ID umístíte na svůj blog, tématickou webovou stránku nebo do vhodně zvolených diskuzních fór, je na vás. Můžete také využít kontakty, které máte na sociálních sítích, e-mailing a další formy propagace. Pro zkušené marketéry je affiliate vydatným zdrojem příjmu.

Výše provize se v jednotlivých segmentech liší. K nejvýnosnějším patří partnerské programy sportovních sázek a her. Odměna za přivedeného platícího uživatele může dosáhnout i více než 30 %. A vyberete-li si spolehlivého partnera, bude vám provizi vyplácet doživotně. Respektive vždy, když přivedený uživatel utratí peníze.

Chcete se o výdělku prostřednictvím affiliate programu dozvědět více? Zamiřte na dozivotniprovize.cz a zapojte se!

Další články

Leslie Van Houten – členka nechvalně známé Mansonovy sekty – je po více než půl století na svobodě

Vánoční dekorace: Magická výzdoba pro radostné svátky

Jak se vyrábí skleněné vánoční ozdoby

Průlomový výzkum umožňuje ekonomičtější recyklaci lithium-iontových baterií

Aku vrtačka: Šikovný pomocník do každé dílny

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *